06 Haziran 2012, Çarşamba 14:47:15

PEGASUS KURTKÖY’E KONACAK

Türkiye’nin en önemli havayolu şirketlerinden Pegasus, operasyon merkezi Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki yeni merkezine taşınmak için gün sayıyor. İşte Pegasus’un yeni yuvası...
  • tebrikler...gercek bir girisimcinin elinden buyuyen bir sirket ,herkes tarafindan takdir edilen bir sirkete yakisan bir bina....
  • Uydukent'in değeri epey artacak gibi görünüyor, Dumankaya'nın yeni projesi de PGS'nin hemen yanıbaşında yükseliyor.
  • Hayırlı uğurlu olsun Pegasus'a. Yeni binaları kendilerine şans getirir umarım.
  • sunexpress le pgs yi kıyaslama dostum cin ali dedğin adam o charter şirketi ne hala getirdi thy ve luftansanın paralaryla değil. 100 lıraya gidiş dönüş uçuyorsak pgs sayesindedir .

 

Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli operasyonlarını sürdüren Pegasus Havayolları, uzun yıllardır planladığı projeyi nihayet gerçekleştiriyor.

Her fırsatta Halkalı’daki merkezi Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın bir yere taşımak istediğini kaydeden Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, bir kaç ay içinde bu hayalini yerine getirecek.

Pegasus Havayolları’nın yeni üssü çok yakında, ünlü Tabanlıoğlu mimarlık tarafından projelenen AeroPark olacak.
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Kurtköy'de bulunan ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 5 kilometre mesafedeki Aeropark’ta 15 bin metrekarelik alan kiralayan Pegasus Havayolları, bütün birimlerini ve simülatör merkezini buraya taşıyacak.

Esas Holding tarafından 70 milyon dolar yatırımla yaptırılan Aeropark’ta ayrıca, 2.000 m²'si perakende alanı olmak üzere 28.000 m² kiralanabilir alan ve 42 konut yer alıyor.

Esas Holding’in ilk inşaat projesi olan Aeropark’ın tamamı 2013 yıl sonunda teslim edilecek.

©AirportHaber

PEGASUS KURTKÖY’E KONACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

pegasus ~ 6 yıl önce
tebrikler...gercek bir girisimcinin elinden buyuyen bir sirket ,herkes tarafindan takdir edilen bir sirkete yakisan bir bina....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uydukent ~ 6 yıl önce
Uydukent'in değeri epey artacak gibi görünüyor, Dumankaya'nın yeni projesi de PGS'nin hemen yanıbaşında yükseliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AeroLove ~ 6 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun Pegasus'a. Yeni binaları kendilerine şans getirir umarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sunexpress e ~ 6 yıl önce
sunexpress le pgs yi kıyaslama dostum cin ali dedğin adam o charter şirketi ne hala getirdi thy ve luftansanın paralaryla değil. 100 lıraya gidiş dönüş uçuyorsak pgs sayesindedir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000