17 Nisan 2012, Salı 08:58:47

PEGASUS KART ALANA BİLET HEDİYE...

Pegasus Kart'la 6 ay boyunca ayda 250 TL'lik harcama sözü vererek Pegasus Havayollarının uçtuğu tüm noktalara hediye uçak bileti kazanıyor...
  • havacılık personeliyim, geçen yıl aynı kampanya ile aldım kartımı, uçuşumuda gerçekleştirdm... evet kart aidatı alındı ama bunu alan BANKA bu bir, daha sonra itiraz edince bir sonraki ekstrede charge ettiler.. pegasusu kötülemeyieksik bilgi vererek mi yapıyosunuz ?
  • ali sabancı gibi bir kurnaz işadamı londradan kıbrısa gelmek isteyen binlerce yolcuyu az seferlerle idare ediyor ama atlas 5 mayısta seferlere başlıyor ayrıca kthy'nin yokluğunda heatrow seferleri hala yok yolcu rum kesiminden gelmeye başladı haberiniz olsun,ayrıca karadeniz seferlerinide kıbrısta sadece onur yapıyor full gidip -geliyor kıbrısa daha çok önem verin unutmayın pegasusun başarılarının sırrı kıbrıstır !zamanlardak,iiizazaz amanlardaki
  • hergün 2 uçakla kavun karpuz domates götürüyordu ya
  • Sen ERZURUM seferlerini başlat en büyük hediye budur.
Pegasus Hava Yolları ve Hsbc Bank , 26 Mart-15 Mayıs 2012 tarihleri arasında Pegasus Kart alanlara dilediklere yere uçma fırsatı sunuyor. 15 Mayıs'a kadar Hsbc'den Pegasus Kart ve Pegasus Üniversiteli asıl kart alacak ve 25 Mayıs'a kadar da 6 ay boyunca aylık 250 TL harcama sözü verecek misafirlerine, tek yön uçak bileti hediye ediyor. 
 
Tek yön uçak biletlerini 31 Mayıs 2012 tarihine kadar www.flypgs.com üzerinden alan Pegasus Kart sahipleri, 15 Haziran 2012'ye kadar Pegasus Havayolları'nın 51 noktada gerçekleştirdiği yurt içi ve yurt dışı seferleri arasından diledikleri noktaya uçabilecekler. 
 
Pegasus Kart'a başvurmak için PEGASUS yazıp 0532 444 4477'ye SMS göndermek yeterli. Kampanyaya katılmak isteyenler ayrıca; Hsbc Bank şubeleri, Hsbc Bank Telefon bankacılığı (444 0 111), www.advantage.com.tr veya www.flypgs.com adreslerinden de Pegasus Kart başvurusunda bulunabilirler Müşteriler Pegasus Kartlarının ulaşmasının ardından 444 0 111'i arayıp harcama sözüne dahil olabilirler.. Harcama sözünün verilmesi durumunda, kampanya şifresi 3 iş günü içerisinde Pegasus tarafından SMS ile gönderilecek. 
 
Kampanya, 20-24 Nisan ve 27 Nisan-1 Mayıs dönemini kapsamazken, diğer tüm uçuşlarda kontenjan ve sınıf ayrımı olmaksızın geçerli olacak. 
 
Pegasus Kart ve Pegasus Üniversiteli Kart başvurusu yapmak için 15 Mayıs 2012, harcama sözü vermek için de 25 Mayıs 2012, son tarihler.
PEGASUS KART ALANA BİLET HEDİYE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
havacılık personeliyim, geçen yıl aynı kampanya ile aldım kartımı, uçuşumuda gerçekleştirdm... evet kart aidatı alındı ama bunu alan BANKA bu bir, daha sonra itiraz edince bir sonraki ekstrede charge ettiler.. pegasusu kötülemeyieksik bilgi vererek mi yapıyosunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ali sabancı gibi bir kurnaz işadamı londradan kıbrısa gelmek isteyen binlerce yolcuyu az seferlerle idare ediyor ama atlas 5 mayısta seferlere başlıyor ayrıca kthy'nin yokluğunda heatrow seferleri hala yok yolcu rum kesiminden gelmeye başladı haberiniz olsun,ayrıca karadeniz seferlerinide kıbrısta sadece onur yapıyor full gidip -geliyor kıbrısa daha çok önem verin unutmayın pegasusun başarılarının sırrı kıbrıstır !zamanlardak,iiizazaz amanlardaki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hergün 2 uçakla kavun karpuz domates götürüyordu ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sen ERZURUM seferlerini başlat en büyük hediye budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000