19 Haziran 2017, Pazartesi 00:53:11

Pegasus kaptan pilotu Ümit Erdizer kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Pegasus Havayolları'nda kaptan pilot olarak görev yapan Ümit Erdizer geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.
  • Ümit Erdizer kaptanım çok iyi bir insan çok iyi bir pilottu. 5 yıllık ucuculuk hayatımda sevdiğim saydığım nadir kaptanlardan biriydi. Onun kaptan pilot olarak uçtugumuz ucuslarda hep mutlu uçardik. Allah gani gani rahmet eylesin. Lütfen yorum yapan insanlar sadece başsağlığı dilesinler. Emin olsunlar ki pilotların sağlık durumlarını onlardan önce düşünen şirket sahipleri var. Eski pegasus kabın memuru olarak pegasus ailesine ve Ümit kaptanın ailesine başsağlığı diliyorum.
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. çok sevdiğim bir kaptanımdı. sevmeyeni yok gibiydi. o derece güzel bir insandı.
  • Çocukluk,sınıf, mahalle arkadaşım ani gidişinin şokunu hala atlatamadım.Dün seni uğurlarken çocukluk ve lise arkadaşlarının çoğunu bir araya getirdin.Anılarımızı eski resimlerimize bakarak andık.En son Belgin'in sergisinde beraberdik.Bana o içten sarılışının,havaya kaldırıp döndürmen hala gözümün önünde.Sen sevgini böyle içten gösterirdin.Canım arkadaşım demek en son sarılmanmış.Bir kaç gün önce kızının mezuniyet resimlerinde seni gördüm.Bir babanın yüzünde görülecek en mutlu ifade vardı.Bu kadar erken bizi bırakman olmadı,mekanın cennet olsun.Mesleğine aşık kaptan pilot Ümit Erdizer uçtuğun yeni dünyada ışıklar içinde uyu.Her an kalbimizde olacaksın.Tüm ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum.
  • Canım Hocam,Hakkını ödeyemem.Hava kuvvetleri,Sivil.....Mekanın Cennet olsun....

Pegasus Havayolları'nda kaptan pilot olarak görev yapan Ümit Erdizer geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. 

Erdizer'in Sabiha Gökçen Havalimanı'nda THY'de ikinci pilot olarak görev yapan eşini doğum günü olduğu için karşılamak üzere beklediği sırada kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kaptan pilot Erdizer hayatını kaybetti. 

AirportHaber ailesi olarak Merhum Erdizer'e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Pegasus ailesine başsağlığı diliyoruz.  

Pegasus kaptan pilotu Ümit Erdizer kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (127)

Muhammet ~ 1 yıl önce
Ümit Erdizer kaptanım çok iyi bir insan çok iyi bir pilottu. 5 yıllık ucuculuk hayatımda sevdiğim saydığım nadir kaptanlardan biriydi. Onun kaptan pilot olarak uçtugumuz ucuslarda hep mutlu uçardik. Allah gani gani rahmet eylesin. Lütfen yorum yapan insanlar sadece başsağlığı dilesinler. Emin olsunlar ki pilotların sağlık durumlarını onlardan önce düşünen şirket sahipleri var. Eski pegasus kabın memuru olarak pegasus ailesine ve Ümit kaptanın ailesine başsağlığı diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasin ~ 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. çok sevdiğim bir kaptanımdı. sevmeyeni yok gibiydi. o derece güzel bir insandı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birsen MANİSALI ~ 1 yıl önce
Çocukluk,sınıf, mahalle arkadaşım ani gidişinin şokunu hala atlatamadım.Dün seni uğurlarken çocukluk ve lise arkadaşlarının çoğunu bir araya getirdin.Anılarımızı eski resimlerimize bakarak andık.En son Belgin'in sergisinde beraberdik.Bana o içten sarılışının,havaya kaldırıp döndürmen hala gözümün önünde.Sen sevgini böyle içten gösterirdin.Canım arkadaşım demek en son sarılmanmış.Bir kaç gün önce kızının mezuniyet resimlerinde seni gördüm.Bir babanın yüzünde görülecek en mutlu ifade vardı.Bu kadar erken bizi bırakman olmadı,mekanın cennet olsun.Mesleğine aşık kaptan pilot Ümit Erdizer uçtuğun yeni dünyada ışıklar içinde uyu.Her an kalbimizde olacaksın.Tüm ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gündüz ~ 1 yıl önce
Canım Hocam,Hakkını ödeyemem.Hava kuvvetleri,Sivil.....Mekanın Cennet olsun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000