29 Mart 2018, Perşembe 13:34:45

Pegasus kabin memuru alacak

Pegasus Havayolları, kabin memuru alımı yapacağını duyurdu.
  • Her is kolunda kisiler hakli gerekcelerle isveren tarafindan isten cikartilabilir. Calisan haksiz bir gerekce oldugunu dusunuyorsa hukuk yoluna basvurabilir. Sozkonusu meslek bir cok arkadasimizin kucumsedigi gibi basit ve nitelik gerektirmeyen bir is degil. Bu isi sorunsuz ve basariyla yapabilmek herseyden önce çok gelişmis bir sosyal zeka, iletişim yeteneği, çoklu düşünme yeteneği, problem çözme yeteneği gerektiriyor. İşte bu saydığım nitelikler bir üniversite diplomasının ölçebildiği ya da iş görüşmelerinde net olarak tespit edilebilecek seyler degil. Sahada pratik olarak çalıştıgını görmek gerekir. Tıpkı bir bilimadamının labaratuarda deney yaparak tezini doğrulaması gibi. Maalesef sahada bu yeterliliği gösteremeyen arkadaşlarla yolların ayrılması siz yolcuların iyi hizmet alabilmesi için bir gereklilik.
  • iyi derecede ingilizce...serious?
  • Daha ise baslamadan egitim bedeli olarak dunya para borclanacaksiniz... 11 ay sonra da size ihtiyacimiz yok deyip kapinin onune koyacaklar! Olan asgari ucretten de az fiyata gencliginizi harcamaniza olacak sadece! Aman genc hanimlar beyler uzak durun!
  • 1000 tl + sodexo + mavi akbil

Pegasus Havayolları, kabin memuru alımı yapacağını duyurdu.

İlan detaylarında iyi derecede İngilizce bilmesi şartına yer veren Pegasus, yaş sınırını da 30 olarak belirledi.

İlan detayları:

GENEL NİTELİKLER

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde “Kabin Memuru” olarak görevlendirilmek üzere, belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
T.C. Vatandaşı
Daha önce «Kabin Memuru» olarak uçmuş ya da SHGM onaylı okulların Kabin Hizmetleri Bölümlerinden mezun
Uçuş sertifikasına sahip,
Minimum önlisans mezunu,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  İkinci dil tercih sebebidir
Bayan adaylarda 1,60-1,75; Erkek adaylarda 1,70- 1,85 boy aralığına sahip
30 yaşını aşmamış
Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli konaklamalı görevlerde engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli
İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden ya da taşınma problemi olmayan
adayların başvuruları bekleniyor.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Pegasus kabin memuru alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

Kabin amiri ~ 3 ay önce
Her is kolunda kisiler hakli gerekcelerle isveren tarafindan isten cikartilabilir. Calisan haksiz bir gerekce oldugunu dusunuyorsa hukuk yoluna basvurabilir. Sozkonusu meslek bir cok arkadasimizin kucumsedigi gibi basit ve nitelik gerektirmeyen bir is degil. Bu isi sorunsuz ve basariyla yapabilmek herseyden önce çok gelişmis bir sosyal zeka, iletişim yeteneği, çoklu düşünme yeteneği, problem çözme yeteneği gerektiriyor. İşte bu saydığım nitelikler bir üniversite diplomasının ölçebildiği ya da iş görüşmelerinde net olarak tespit edilebilecek seyler degil. Sahada pratik olarak çalıştıgını görmek gerekir. Tıpkı bir bilimadamının labaratuarda deney yaparak tezini doğrulaması gibi. Maalesef sahada bu yeterliliği gösteremeyen arkadaşlarla yolların ayrılması siz yolcuların iyi hizmet alabilmesi için bir gereklilik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x ~ 4 ay önce
iyi derecede ingilizce...serious?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kusbeyin ~ 4 ay önce
Daha ise baslamadan egitim bedeli olarak dunya para borclanacaksiniz... 11 ay sonra da size ihtiyacimiz yok deyip kapinin onune koyacaklar! Olan asgari ucretten de az fiyata gencliginizi harcamaniza olacak sadece! Aman genc hanimlar beyler uzak durun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
talisca ~ 4 ay önce
1000 tl + sodexo + mavi akbil

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000