17 Şubat 2009, Salı 17:06:16

PEGASUS KABİN MEMURU ALACAK

Filosunu büyüten Pegasus Havayolları, kriz döneminde birçok şirket işçi çıkarırken yeni ilanlar vererek kadrosunu takviye ediyor.
  • Aslanım Sabancı, şimdi bu iş başvurusu yapan garibanlardan da toplar 10'ar YTL, malına mal katar. Senin gibiler için söylenen genel bir sıfat var ama nasılsa bu site onu yayınlamayacak. -Volvo-
  • Ankarada ikram memurunu işten çıkarıyorlar ikram personeli alıyorlar allahdan korkun ya bu kadar tezat olmaz
  • Kabin memuru alacagına ERZURUM seferlerini başlatsın. Ortada hi.ç sebeb yokken kesti seferleri. Acaba ERZURUMa tekrar sefrmi başlatacakki kabin memuru alıyor.
  • Bu vatandaş sanırım acenta sahibi ve her haberin altında kars a uçun yazıyor.vatandaş mademki kars ta yolcu potamsiyeli var kirala bi uçak uç.vatandaş ne zaman kars a kar yağmaz kışları o zaman uçar özel havayolları.sen şimdilik thy ye destek ver onun biletlerini sat.

24 uçaklık sipariş veren ve bu uçakların dördüncüsünü Perşembe günü İstanbul’a getirecek olan Pegasus Havayolları, çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere elemanlar arıyor.

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın ‘ krizde eleman çıkarmayacağız’ açıklamalarının ardından şirket değil eleman çıkarmayı yeni eleman almak için birbiri ardına ilan vermeye başladı.
Kabin memuru, ikram elemanı, Gelir Yönetimi Uzmanı, Web Sitesi İş Geliştirme ve Proje Sorumlusu, Bütçe ve Raporlama Uzman/Uzman Yardımcısı, Sistem Uzmanı ve bilet satış elemanı almak için ilan veren şirketin kaç personel alımı yapacağı konusunda herhangi bir bilgi edinilemedi.

PEGASUS KABİN MEMURU ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 10 yıl önce
Aslanım Sabancı, şimdi bu iş başvurusu yapan garibanlardan da toplar 10'ar YTL, malına mal katar. Senin gibiler için söylenen genel bir sıfat var ama nasılsa bu site onu yayınlamayacak. -Volvo-

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Ankarada ikram memurunu işten çıkarıyorlar ikram personeli alıyorlar allahdan korkun ya bu kadar tezat olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Kabin memuru alacagına ERZURUM seferlerini başlatsın. Ortada hi.ç sebeb yokken kesti seferleri. Acaba ERZURUMa tekrar sefrmi başlatacakki kabin memuru alıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Bu vatandaş sanırım acenta sahibi ve her haberin altında kars a uçun yazıyor.vatandaş mademki kars ta yolcu potamsiyeli var kirala bi uçak uç.vatandaş ne zaman kars a kar yağmaz kışları o zaman uçar özel havayolları.sen şimdilik thy ye destek ver onun biletlerini sat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000