30 Eylül 2016, Cuma 16:27:13

Pegasus kabin ekiplerine ne teklif etti?

Pegasus Havayolları, kabin ekibi sayısının fazla olduğunu öne sürerek kabin ekiplerine part time çalışma formülü teklif etti.
  • Tübitak ın başına hayvanat bahçesi müdürü getirmek ile PGS un başına Mr. Nane yi getirmek aynı şey. Şirketin Allah yardımcısı olsun . 2 sene dayanamaz iflas eder yada satılır.
  • İyice suyu çıktı kapatın bari de gidelim
  • Kabin şimdi kara kara düşünsün ,tatbiki dürüst kabin memurlarını tenzih ediyorum .efa'da asgari ücretle çalışıp geçinmeye çalışan kaç tane şoförü suçsuz oldukları halde raporlayıp işten çıkarttınız ekmeğiyle oynadınız ,şimdi sıra sizde işten çıkarılmak kötü değilmi? Sn kabin " Ne ekerseniz onu biçersiniz"
  • ilk önce gereksizleri çıkarsanız sorun çözülür, hiç bir iş yapmauyan bütün gün sosyal medyada gezen mesela güvelikçi memur eskis C.K bir örnek daha sabahtan akşama oratlıkta dolaşan dedikodudan başka bir şey yapmayan S.M.

Pegasus Havayolları, kabin ekibi sayısının fazla olduğunu öne sürerek kabin ekiplerine part time çalışma formülü teklif etti.

Kabin Hizmetleri Direktörü İpek Döşer imzalı duyuruda, havacılık sektörünü etkileyen olumsuz gelişmeler sonucu yolcu ve uçak sayısı ile tarifedeki uçuş saatleri dengesinin gözetildiği hatırlatıldı.

Tarifedeki uçuş saatlerine göre mevcut kabin ekibi sayısının ihtiyaçtan fazla olduğunun vurgulandığı açıklamada kabin ekiplerine part time çalışma formülü teklif edildi.

Tam zamanlı görev yapan kabin ekiplerine daha az uçarak daha az para kazanacakları formülü teklif eden Pegasus’un nasıl bir karşılık bulacağı merakla beklenirken çalışanların 5 Ekim tarihine kadar teklifle ilgili geri dönüş yapmaları istendi.

İşte o duyuru:

Pegasus kabin ekiplerine ne teklif etti?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (146)

9 uncu köy ~ 2 yıl önce
Tübitak ın başına hayvanat bahçesi müdürü getirmek ile PGS un başına Mr. Nane yi getirmek aynı şey. Şirketin Allah yardımcısı olsun . 2 sene dayanamaz iflas eder yada satılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ehe ~ 2 yıl önce
İyice suyu çıktı kapatın bari de gidelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 2 yıl önce
Kabin şimdi kara kara düşünsün ,tatbiki dürüst kabin memurlarını tenzih ediyorum .efa'da asgari ücretle çalışıp geçinmeye çalışan kaç tane şoförü suçsuz oldukları halde raporlayıp işten çıkarttınız ekmeğiyle oynadınız ,şimdi sıra sizde işten çıkarılmak kötü değilmi? Sn kabin " Ne ekerseniz onu biçersiniz"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işe yaramazlar ~ 2 yıl önce
ilk önce gereksizleri çıkarsanız sorun çözülür, hiç bir iş yapmauyan bütün gün sosyal medyada gezen mesela güvelikçi memur eskis C.K bir örnek daha sabahtan akşama oratlıkta dolaşan dedikodudan başka bir şey yapmayan S.M.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000