09 Ocak 2015, Cuma 07:55:49

PEGASUS İZMİR'İ UÇURUYOR

Pegasus Hava Yolları, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği direkt uçuşlar ile İzmir’i yurt içinde ve yurt dışında toplam 27 noktaya bağlıyor.
  • Sun express dolulukboranlari cokyuksek oldugu halde sivas ucuslarini durdurum basel vs yerlere kaydirdi ucuslarini ... pegasusun bu ulkede sirti yere gelmez neden biliyormusunuz. Halkin yaninda oldugu icin. Havacilikta kucuk meydanlar hep feda edilir. Ama inadina pegasus ucar. Iyiki pegasus var .pegasus varsa 1 saat hava yolu yoksa 18 saat karayolu... hep yukseklerde olan pegasusu kiskananlar var sanirim... sivas dan sevgiler
  • açıkca söyleyin pegasus reklamı yapmak için ne kadar alıyorsunuz. Bu site zaten pegasus reklam sitesi olmuş
  • İzmir çıkışlı yurtdışı uçuşlarında sun express'i başarılı buluyorum. yaz donemi İzmir-oslo bile gidiyor ama bu yaz başlayacak Roma ve Milano uçuşları geç kalınmış bir konu bence. o kadar Levanter var İzmir'de.
  • Sunex surekli yeni seferler ile ucus agini genisletince izmirde direkt ucus denilince ilk akla gelen havayolu oldu. Belli ki pgs de reklamvari haberlerle biz de direkt ucus yapiyoruz algisi yaratmak istemis. Sadece yazin yaptigi seferleri sunex surekli yapiyor zaten. Yeni hatlar acarak boyle islere gerek kalmadan reklamini yaptirabilir. Moskova vs gibi yolcusu hazir bir cok hat var.

Pegasus Hava Yolları, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği direkt uçuşlar ile İzmir’i yurt içinde ve yurt dışında toplam 27 noktaya bağlıyor.

2015'te seyahat planlarını İzmir üzerinden yapacak olan vatandaşlar, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Kayseri, Mardin, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon olmak üzere 15 noktaya, yurt dışında ise Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Brüksel, Dusseldorf, Köln, Kuzey Kıbrıs, Londra, Nurnberg, Stuttgart ve Viyana olmak üzere 12 noktaya direkt olarak uçabilecekler.

PEGASUS İZMİR'İ UÇURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

sun exp out pgs in ~ 3 yıl önce
Sun express dolulukboranlari cokyuksek oldugu halde sivas ucuslarini durdurum basel vs yerlere kaydirdi ucuslarini ... pegasusun bu ulkede sirti yere gelmez neden biliyormusunuz. Halkin yaninda oldugu icin. Havacilikta kucuk meydanlar hep feda edilir. Ama inadina pegasus ucar. Iyiki pegasus var .pegasus varsa 1 saat hava yolu yoksa 18 saat karayolu... hep yukseklerde olan pegasusu kiskananlar var sanirim... sivas dan sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nasa ~ 3 yıl önce
açıkca söyleyin pegasus reklamı yapmak için ne kadar alıyorsunuz. Bu site zaten pegasus reklam sitesi olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İzmir çıkışlı yurtdışı uçuşlarında sun express'i başarılı buluyorum. yaz donemi İzmir-oslo bile gidiyor ama bu yaz başlayacak Roma ve Milano uçuşları geç kalınmış bir konu bence. o kadar Levanter var İzmir'de.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sunex surekli yeni seferler ile ucus agini genisletince izmirde direkt ucus denilince ilk akla gelen havayolu oldu. Belli ki pgs de reklamvari haberlerle biz de direkt ucus yapiyoruz algisi yaratmak istemis. Sadece yazin yaptigi seferleri sunex surekli yapiyor zaten. Yeni hatlar acarak boyle islere gerek kalmadan reklamini yaptirabilir. Moskova vs gibi yolcusu hazir bir cok hat var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000