08 Haziran 2010, Salı 16:19:36

PEGASUS, İTALYA'YA UÇUYOR

Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen’den karşılıklı Milano ve Roma uçuşları 30 Temmuz tarihinden itibaren başlıyor...
  • onemli bi nokta pegasus Orio Al Serio (BGY) Bergamo'ya ucuyor.Orio yaklasik 1 saat uzaklikta milano'ya.Blue Express MXP Malpensa ucuyor.
  • hem sude naz`ımız, hem de yeni destinasyonlarımız hayırlı olsun. şunu belirtmek isterimki Türkiye`de en az rötar yapan şirketlerden biri Pegasus`tur. inanmıyorsanız flypgs.com`a tıklayıp bakabilirsiniz. Sabiha Gökçen`de ki yeni terminal`de hizmetler modern ve standartların üstünde sürdürülmektedir. bunun yanı sıra saw koduna sahip olan bu meydan yeni bir meydandır ve yer hizmetleri henüz ne yazık ki daha oturmadı. ancak taktir edersiniz ki bu herşeyde geçerlidir ve zamanla düzelecektir. birde unutmayın ki Pegasus, blue express`le rekabet etmek zorunda kalmayacak. blue express, Pegasus ile rekabet etmek zorunda kalacak. Erzurum seferleride hala ufukta görünmüyor haberiniz olsun. DEVİR LOW COST DEVRİ, DEVİR PEGASUS DEVRİ. Türkiye için Pegasus
  • Aması şu sen yurt içinde her yeri fet ettin kaldı italya . önce ERZURUM uçuşlarını başlatta sonra italyaya uç. o kadar DADAŞları magdur ettin.
  • yaklaşik 10 dakika kadar once BFI den kalkış yapti. yarin aksama dogru istanbula iner muhtemelen.. 5 saat goose bay surse.. 0rada 2 saat dursa. 8 saatte oradan buraya.. ogleden sonra aksama dogru Turkiyede olur.. rota BFI-YYR-SAW

İstanbul Sabiha Gökçen’den Milano Bergamo Havalimanı’na hergün, Milano’dan Sabiha Gökçen’e ise Cuma hariç her gün gerçekleşecek seferler Pegasusla dış hatlarda da uçmayı kolay hale getiriyor.

İstanbul çıkışlı Roma seferleri de haftanın her günü gerçekleşirken, Roma-İstanbul seferleri Cuma dışında haftanın altı günü yapılacak.

PEGASUS, İTALYA'YA UÇUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
onemli bi nokta pegasus Orio Al Serio (BGY) Bergamo'ya ucuyor.Orio yaklasik 1 saat uzaklikta milano'ya.Blue Express MXP Malpensa ucuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hem sude naz`ımız, hem de yeni destinasyonlarımız hayırlı olsun. şunu belirtmek isterimki Türkiye`de en az rötar yapan şirketlerden biri Pegasus`tur. inanmıyorsanız flypgs.com`a tıklayıp bakabilirsiniz. Sabiha Gökçen`de ki yeni terminal`de hizmetler modern ve standartların üstünde sürdürülmektedir. bunun yanı sıra saw koduna sahip olan bu meydan yeni bir meydandır ve yer hizmetleri henüz ne yazık ki daha oturmadı. ancak taktir edersiniz ki bu herşeyde geçerlidir ve zamanla düzelecektir. birde unutmayın ki Pegasus, blue express`le rekabet etmek zorunda kalmayacak. blue express, Pegasus ile rekabet etmek zorunda kalacak. Erzurum seferleride hala ufukta görünmüyor haberiniz olsun. DEVİR LOW COST DEVRİ, DEVİR PEGASUS DEVRİ. Türkiye için Pegasus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Aması şu sen yurt içinde her yeri fet ettin kaldı italya . önce ERZURUM uçuşlarını başlatta sonra italyaya uç. o kadar DADAŞları magdur ettin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yaklaşik 10 dakika kadar once BFI den kalkış yapti. yarin aksama dogru istanbula iner muhtemelen.. 5 saat goose bay surse.. 0rada 2 saat dursa. 8 saatte oradan buraya.. ogleden sonra aksama dogru Turkiyede olur.. rota BFI-YYR-SAW

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000