25 Eylül 2008, Perşembe 11:31:07

Pegasus, İsviçre'de iftar yemeği verdi

Pagasus Hava Yolları, Avrupa genelinde başlattığı geleneksel iftar yemeği zincirine İsviçre ile devam etti.
  • Zavalli adam havaalaninda hizmetleri sana verseler bunlari yazmazsin..Bizlerin senin gibi yalakaliga ihtiyacimiz yok bu adamlari nasil kisiler oldugunu gecmisleriyle bilyioruz..Sen zavalli adam sen kendi isine kendine yoluna bak..
  • arkadaş sen pegasusun torpillilerindensin galiba.bir çok arkadaşının havalimanında nasıl hangi şartlarda çalıştığından ya haberin yok,ya da tuzun kuru!! bu patron takımı senin gibi yalakalar yüzünden tüm çalışanlarını ezer,çünkü herkesi memnun sanır. yazıklar olsun
  • Bende isvicre acentasiyim bende iftar yemegindeydim hersey cok güzeldi bizler deger veren anlayan dertlerimizi dinleyen adam gibi adam yoneticeleri var..Helal olsun sana ali sabanci allah yardimciniz olsun
  • Ben Isvicre acentasiyim..Ali Sabanci ve yoneticelerini tebrik ederim.Cok güzel bir iftar yemegi verdiler dua okuttular.Bizler aydinlattilar..Yurt disinda her yerde iftar yemegi veriyorlar..Bunu yapmayanlar oRNEK alsinlar..Peagsus Hava yollari yoneticilerini tebrik ederim..Adam gibi adamlar..Allah yollarini acik etsin..

Pegasus Havayolları, Avrupa genelinde düzenlediği geleneksel iftar yemeklerine Zürih uçuşlarına gösterilen ilgiyi paylaşmak amacıyla İsviçre'nin Zürih şehrinde devam etti.

Pegasus Havayolları yöneticileri ve turizm acenteleri ve birçok basın mensubunun katıldığı iftar yemeğine Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı ve Sakıp Sabancı'nın yeğeni Ali Sabancı da katıldı.

Ali Sabancı, yaptığı konuşmada, "Pegasus, yurtiçi uçuşlarında olduğu gibi yurtdışı uçuşlarında da hizmet kalitesi ve zamanında kalkış prensibi sayesinde, misafirleri ile güçlü bir güven ilişkisi kurmuştur. Yoğun ilgi gören Avrupa seferlerimiz için hat ve frekans sayımızı artırarak daha çok misafire hizmet vermeyi hedefliyoruz" dedi.

Sabancı ayrıca, Pegasus'un elde ettiği kazancın "baba parası" olmadığını, tamamıyla Peagasus'un kendi başarısı olduğunu vurguladı.

Pegasus, İsviçre'de iftar yemeği verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Rumuz ~ 10 yıl önce
Zavalli adam havaalaninda hizmetleri sana verseler bunlari yazmazsin..Bizlerin senin gibi yalakaliga ihtiyacimiz yok bu adamlari nasil kisiler oldugunu gecmisleriyle bilyioruz..Sen zavalli adam sen kendi isine kendine yoluna bak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
arkadaş sen pegasusun torpillilerindensin galiba.bir çok arkadaşının havalimanında nasıl hangi şartlarda çalıştığından ya haberin yok,ya da tuzun kuru!! bu patron takımı senin gibi yalakalar yüzünden tüm çalışanlarını ezer,çünkü herkesi memnun sanır. yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zurich ~ 10 yıl önce
Bende isvicre acentasiyim bende iftar yemegindeydim hersey cok güzeldi bizler deger veren anlayan dertlerimizi dinleyen adam gibi adam yoneticeleri var..Helal olsun sana ali sabanci allah yardimciniz olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACENTA ~ 10 yıl önce
Ben Isvicre acentasiyim..Ali Sabanci ve yoneticelerini tebrik ederim.Cok güzel bir iftar yemegi verdiler dua okuttular.Bizler aydinlattilar..Yurt disinda her yerde iftar yemegi veriyorlar..Bunu yapmayanlar oRNEK alsinlar..Peagsus Hava yollari yoneticilerini tebrik ederim..Adam gibi adamlar..Allah yollarini acik etsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000