28 Aralık 2016, Çarşamba 18:21:22

Pegasus'un eski kabin memuru intihar etti

Pegasus'un performans yetersizliği gerekçesiyle işine son verdiği kabin memuru Derya Koşca intihar etti.
  • Kimi firmalar performans yetersizliği derler kimi kilonu sorun ederler kimi fingirdeşmiyosun kimileri de k...nı yapıştırdığı koltukta aba altından sopa gösterirler charter eziyeti
  • Yazık ettin kendine,Allah affetsin inşallah,ailene sabır versin,evladına güzel yazılar yazsın, inşallah sahip çıkarlar o yavruya.
  • Ucuncude duzeltebilmissiniz nihayet basligi. Baslik atabilmekten acizsiniz resmen
  • Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

Pegasus Havayolları'nda kabin memuru olarak çalışan ve geçtiğimiz Ocak ayında işine son verilen kabin memuru Derya Koşca intihar etti.

Pegasus'ta kabin memuru olarak Antalya base'li çalışan Derya Koşca, Ocak ayında ayında işten çıkarılmıştı. Pegasus'un performans yetersizliği gerekçesiyle iş akdini fesh ettiği Koşca, iş bulamadı. 

Borçları olduğu belirtilen Koşca'nın bu sabah saatlerinde Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde oturduğu apartmanın merdiven boşluğunda kendini astı. Koşca'nın yakınlarına "Hakkınızı helal edin" diye mesaj gönderdiği belirtildi. Mesajdan şüphelenen yakınları, eve geldiklerinde Koşca'nın cansız bedeniyle karşılaştı.

Derya Koşca'nın cenazesi otopsi yapılarak kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için adli top morguna götürüldü.

Pegasus'un eski kabin memuru intihar etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (208)

Yasemin ~ 1 yıl önce
Kimi firmalar performans yetersizliği derler kimi kilonu sorun ederler kimi fingirdeşmiyosun kimileri de k...nı yapıştırdığı koltukta aba altından sopa gösterirler charter eziyeti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 1 yıl önce
Yazık ettin kendine,Allah affetsin inşallah,ailene sabır versin,evladına güzel yazılar yazsın, inşallah sahip çıkarlar o yavruya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeliha ~ 1 yıl önce
Kardeşimi yakından tanıyorsunuz galiba endişeniz olmasın kardeşim sağkende yeğenimize sahip çıktık bu saatten sonra da bırakacak değiliz.
Zümrüt ~ 1 yıl önce
Kardeşimizin emaneti bize yenimiz bizim o canımız allah uzun ömür vedikce bizler arkadındayız lütfen yorum yaparken düşünerek yapın
Rumuz ~ 1 yıl önce
Ucuncude duzeltebilmissiniz nihayet basligi. Baslik atabilmekten acizsiniz resmen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kenan BULUT ~ 1 yıl önce
Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000