12 Aralık 2012, Çarşamba 16:13:10

PEGASUS İMZALARI MI ATACAK?

Pegasus Havayolları 18 Aralık'ta Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın da katılacağı bir basın toplantısı düzenleyecek...
  • zaporozhie havalinanina/ukrayna artik yeni alinan ucaklarinizla yeni sefer duzenleyeceginizi umuyorum turkiyeden zaporozhie havalinanina/ukrayna direk tarifeli ucus yok.....
  • Evet doğru 30 civarı kaptan thy ye giriyor
  • umuyorum insan kaynaklari birimlerini ozellikle ise alim sorumlularini da bir gozden gecirir sn. sabanci. hadi 15 tl basvuru ucreti aliyorsun bir sey demiyoruz. bir zahmet insanlari bilgilendirin ne oluyor, ne bitiyor ogrenelim. ayiptir. ayni ilanlari gunlerce donduruyorsunuz hic mi uygun basvuru yok?!
  • Yeni A320 NEO'nun bir türk tarafından tekrardan tasarlandığını biliyormusunuz ?

Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden Sabiha Gökçen merkezli Pegasus Havayolları, 18 Aralık Salı günü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın da katılacağı bir basın toplantısı düzenleyecek.

Pegasus'un daha önce de gündeme gelen 100 uçaklık Airbus A320neo siparişine ilişkin ilk kez resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Airbus A320'nin en yeni modeli olan NEO'yu filosuna katacağı konuşulan Pegasus'un Salı günü gerçekleştirilecek olan toplantıda bu kararını açıklayacağı ve resmi imzaları atacağı tahmin ediliyor.

Toplantı öncesi bazı bilgiler veren Pegasus, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"2005 yılında başlattığı tarifeli uçuşlarla “geleceğin filosunu” kurmak üzere harekete geçen Pegasus Hava Yolları,
dinamik uçak filosunu her gün genişletmeye ve yenilemeye devam ediyor.

Pegasus’un 2023 vizyonu ve havacılık alanında yarattığı bu dönüşümde önemli bir araç olan olan “geleceğin filosunu”
kurma çalışmalarına paralel olarak; T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın teşrifleri ile;
devlet protokolü, havacılık sektörünün ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin hazır bulunacağı bir imza töreni düzenlenecektir".

Yeni nesil A320neo ile yakıt tasarrufu ve çevreye daha az karbon salınımı amaçlayan Pegasus'un 2015 yılından itibaren siparişlerini teslim alması hedefleniyor.

©AirportHaber

PEGASUS İMZALARI MI ATACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

cypriot turk ~ 5 yıl önce
zaporozhie havalinanina/ukrayna artik yeni alinan ucaklarinizla yeni sefer duzenleyeceginizi umuyorum turkiyeden zaporozhie havalinanina/ukrayna direk tarifeli ucus yok.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Evet doğru 30 civarı kaptan thy ye giriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
umuyorum insan kaynaklari birimlerini ozellikle ise alim sorumlularini da bir gozden gecirir sn. sabanci. hadi 15 tl basvuru ucreti aliyorsun bir sey demiyoruz. bir zahmet insanlari bilgilendirin ne oluyor, ne bitiyor ogrenelim. ayiptir. ayni ilanlari gunlerce donduruyorsunuz hic mi uygun basvuru yok?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fitnetus ~ 5 yıl önce
Yeni A320 NEO'nun bir türk tarafından tekrardan tasarlandığını biliyormusunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Nasıl? Biraz daha açıklayıcı bir bilgi lütfen...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000