14 Temmuz 2008, Pazartesi 16:46:47

PEGASUS, İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ YAPTI

Pegasus Havayolları, kabin ekibi için 2008 sezonuna özel olarak tasarlanan son yılların trendi; rahat ve şık tarzdaki üniformaları ile özgün tarzını yansıtmaya devam ediyor.
  • Arkadaşlar motor önünde oturan benim yani faruk.Bundan daha güzel yerlerde çekilmiş daha güzel fotoğraflar dururken bunu koymuşlar.Aslında ben PEGASUS çalışanı değilim :)Ama yakıştırdığınız içinde ayrıca teşekkür ederim.
  • SAYIN YETKİLİLERİN DİKKATİNE BUGUN KARS DAN İSTANBULA UÇAKLA YOLCULUK EDERKEN HAVAALANINIDAN ALDIĞIM BİLGİYE GÖRE 26 AĞUSTOS TARİHİDE SÖYLENTİ VAR. BUNA SEVİNDİM. KARSA UÇMANIZI SİZLERDEN ARZ TALEP EDİYORUZ. YOLUNUZ AÇIK OLSUN.
  • pegasusa ilk defa geçen yaz bindik eşimle hosteslerin bizi bir dövmediği kalmıştı.Verdikleri yicekler ücretli birde çöplerinide bizlere toplatıcaklar neredeyse.Birdaha tövbe binmeyiz.
  • Ne demiş atalarımız; eşeğe altın semer vursalarda eşek aynı eşek. Ali bey değiştir bu kafayı. Olmuyor... Acentalara telefon edip biletimiz satın demekle, Shgm de katlarda dolaşmakla, Pegasus yetmezmiş gibi İzair ide bulandırmakla. Düzeltinizmi bakımlarınızı? Ödedinizmi cezalarınızı?...!

Pegasus kabin ekibinin yeni üniformaları 2008 sezonu için, klasik üniformanın düz standart çizgilerinden sıyrılarak son yılların trendi olan smart casual yani rahat ve şık tarzda tasarlandı.

Üniformalarda lacivert renk tercih edilmiş olmasına rağmen kurumsal renkler olan sarı-kırmızının kullanıldığı detaylardaki farklılıklarla profesyonel görünen üniformalar, kurallara saygılı ama sınırlanmamış spor çizgileriyle kendine güvenen bir duruş sergiliyor.

Pegasus Havayolları’nın yeni üniformaları 21 yıldan beri Türkiye’deki tüm büyük ve Avrupa’daki bazı havayollarına üniforma tasarım ve üretimi yapan moda tasarımcısı Serdar Candar tarafından hazırlandı.

Pegasus imaj değiştirdi

Pegasus imaj değiştirdi

PEGASUS, İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

King ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar motor önünde oturan benim yani faruk.Bundan daha güzel yerlerde çekilmiş daha güzel fotoğraflar dururken bunu koymuşlar.Aslında ben PEGASUS çalışanı değilim :)Ama yakıştırdığınız içinde ayrıca teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
SAYIN YETKİLİLERİN DİKKATİNE BUGUN KARS DAN İSTANBULA UÇAKLA YOLCULUK EDERKEN HAVAALANINIDAN ALDIĞIM BİLGİYE GÖRE 26 AĞUSTOS TARİHİDE SÖYLENTİ VAR. BUNA SEVİNDİM. KARSA UÇMANIZI SİZLERDEN ARZ TALEP EDİYORUZ. YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
madur ~ 10 yıl önce
pegasusa ilk defa geçen yaz bindik eşimle hosteslerin bizi bir dövmediği kalmıştı.Verdikleri yicekler ücretli birde çöplerinide bizlere toplatıcaklar neredeyse.Birdaha tövbe binmeyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
altınsemer ~ 10 yıl önce
Ne demiş atalarımız; eşeğe altın semer vursalarda eşek aynı eşek. Ali bey değiştir bu kafayı. Olmuyor... Acentalara telefon edip biletimiz satın demekle, Shgm de katlarda dolaşmakla, Pegasus yetmezmiş gibi İzair ide bulandırmakla. Düzeltinizmi bakımlarınızı? Ödedinizmi cezalarınızı?...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000