07 Ağustos 2017, Pazartesi 13:19:29

Pegasus hostesleri için kuaför çalıştıracak

Pegasus Havayolları kabin ekiplerinin saçlarının düzenli olması için ekip odasında kuaför hizmeti vermeye başladı.
  • tecrübesiz kabin alımı ne zaman yapacak? Bilgisi olan var mı?
  • THY ise saçlarını düzeltecek kuaför bulundurması bir yana başlarına türban denilen o siyasi simgeyi geçirmeyi düşünürler...!!! Halen o şekilde çalışanları var.
  • Her geçen gün komik oluyorsun basitligin ve acemi ce yönettiğin ahını aldığın masum yüzlerce cıkardıgın insanınla cafe nerro cu yönetim ekibi sen önce khm ünü mahkemeden mahkemeye koşarken saçlarını düzelt bide uçuş saatlerini öğrette hakim karşısında rezil olmayın.
  • Siz önce kokpit ve kabin çalışanlarımıza doğru düzgün eğitim verin ,yolcudan önce uçaktan apartopar kaçarcasına inen kaptan ve cabin görevlileri dışarıya çıkar çıkmaz ellerine tutuşturdukları sigarayı bitikten sonra ,yere atıp kötü örnek olan pgs ismini bu hareketleriyle lekeleyen servis araçlarında kendilerini dev aynasında görüp sanki onlara özel tahsis edilmiş gibi araçlarda ahkam kesip asgari ücretle çalışan şoför arkadaşları küçük görüp aşağlamaları araçlara kasti olarak uçaktan getirdikleri çöpü atmaları ellerinde yedikleri yiyecekleri araçlara boca etmeleri bilinçli olarak araçta makyaj yapıp koltuklara makyaj malzemelerini bulaştıran emniyet kurallarına uymayan ,emniyet kemeri takmamakta ısrar edip ukalalık yapan servis kazalarında şoför'den şikayetçi olan sözüm ona kendini bir halt sayan kokpit ve kabindeki kültür seviyesi düşük zavallıları eğitin bence .bu mevzu küçük bir bölümü kapsıyor kendini bilen beyefendi ve hanımefendi arkadaşlar hariç bnların eğitilmesi lazım.güleriz ağlanacak halimize.

Pegasus Havayolları kabin ekiplerinin saçlarının düzenli olması için ekip odasında kuaför hizmeti vermeye başladı.

Türkiye’nin düşük maliyetli havayolu şirketlerinden Pegasus, kabin ekiplerinin saçlarının daha derli toplu olması için kuaför hizmeti almaya başladı. Bugünden itibaren Pegasus Havayolları ekiplerinin uçuş öncesi toplandığı ekip odasında hizmet vermeye başlayan kuaför, saçları iyi görünmeyen kabin memurlarının saçlarını yeniden yapacak. Kuaför, kabin ekiplerine saç yapma teknikleri hakkında bilgi de verecek.

Pegasus Havayolları’nın kuaför hizmeti bir hafta boyunca devam edecek.

©Airporthaber.com

Pegasus hostesleri için kuaför çalıştıracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

pegasusss ~ 13 gün önce
tecrübesiz kabin alımı ne zaman yapacak? Bilgisi olan var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 13 gün önce
THY ise saçlarını düzeltecek kuaför bulundurması bir yana başlarına türban denilen o siyasi simgeyi geçirmeyi düşünürler...!!! Halen o şekilde çalışanları var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumsuz ~ 14 gün önce
Her geçen gün komik oluyorsun basitligin ve acemi ce yönettiğin ahını aldığın masum yüzlerce cıkardıgın insanınla cafe nerro cu yönetim ekibi sen önce khm ünü mahkemeden mahkemeye koşarken saçlarını düzelt bide uçuş saatlerini öğrette hakim karşısında rezil olmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgss ~ 14 gün önce
Siz önce kokpit ve kabin çalışanlarımıza doğru düzgün eğitim verin ,yolcudan önce uçaktan apartopar kaçarcasına inen kaptan ve cabin görevlileri dışarıya çıkar çıkmaz ellerine tutuşturdukları sigarayı bitikten sonra ,yere atıp kötü örnek olan pgs ismini bu hareketleriyle lekeleyen servis araçlarında kendilerini dev aynasında görüp sanki onlara özel tahsis edilmiş gibi araçlarda ahkam kesip asgari ücretle çalışan şoför arkadaşları küçük görüp aşağlamaları araçlara kasti olarak uçaktan getirdikleri çöpü atmaları ellerinde yedikleri yiyecekleri araçlara boca etmeleri bilinçli olarak araçta makyaj yapıp koltuklara makyaj malzemelerini bulaştıran emniyet kurallarına uymayan ,emniyet kemeri takmamakta ısrar edip ukalalık yapan servis kazalarında şoför'den şikayetçi olan sözüm ona kendini bir halt sayan kokpit ve kabindeki kültür seviyesi düşük zavallıları eğitin bence .bu mevzu küçük bir bölümü kapsıyor kendini bilen beyefendi ve hanımefendi arkadaşlar hariç bnların eğitilmesi lazım.güleriz ağlanacak halimize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000