07 Ağustos 2017, Pazartesi 13:19:29

Pegasus hostesleri için kuaför çalıştıracak

Pegasus Havayolları kabin ekiplerinin saçlarının düzenli olması için ekip odasında kuaför hizmeti vermeye başladı.
  • Tartismasiz en bakimsiz;ozensiz,uslubu kotu,Turkcesi rezalet kabin ekibine sahip havayolu.Hakikaten neye gore seciyorsunuz anlamiyorum.Cunku ingilizcelerininde cok kotu olduguna defalarca sahit oldum.Istanbul-Adana-Antalya arasi cok sk seyehat ediyorum.Hatta birkac kere ayni memurlarla karsilastim.Afedersiniz ama erkekler kamyon soforu gibi kizlarda tabiri caizse pacoz...Ozellikle Adana -Istanbul ucusumda bir tanesine rastladimki "onu oyle yapmiyoruz" diyerek botoxlu dudaklar ve eli belinde tavriyla cok kotuydu.Sanki biraz sonra mahallede sac basa kavgaya girecekti kiz.Cok duzgun tiplerde var simdi ama genelde cok ozensiz,nezaketten uzak ve uslubu cok bozuk tipler.Anladik ucuza ucuruyorsunuz tamam bizde ucuyoruz ama bukadar ucuz gorunmemelisiniz diye dusunyor
  • tecrübesiz kabin alımı ne zaman yapacak? Bilgisi olan var mı?
  • THY ise saçlarını düzeltecek kuaför bulundurması bir yana başlarına türban denilen o siyasi simgeyi geçirmeyi düşünürler...!!! Halen o şekilde çalışanları var.
  • Her geçen gün komik oluyorsun basitligin ve acemi ce yönettiğin ahını aldığın masum yüzlerce cıkardıgın insanınla cafe nerro cu yönetim ekibi sen önce khm ünü mahkemeden mahkemeye koşarken saçlarını düzelt bide uçuş saatlerini öğrette hakim karşısında rezil olmayın.

Pegasus Havayolları kabin ekiplerinin saçlarının düzenli olması için ekip odasında kuaför hizmeti vermeye başladı.

Türkiye’nin düşük maliyetli havayolu şirketlerinden Pegasus, kabin ekiplerinin saçlarının daha derli toplu olması için kuaför hizmeti almaya başladı. Bugünden itibaren Pegasus Havayolları ekiplerinin uçuş öncesi toplandığı ekip odasında hizmet vermeye başlayan kuaför, saçları iyi görünmeyen kabin memurlarının saçlarını yeniden yapacak. Kuaför, kabin ekiplerine saç yapma teknikleri hakkında bilgi de verecek.

Pegasus Havayolları’nın kuaför hizmeti bir hafta boyunca devam edecek.

©Airporthaber.com

Pegasus hostesleri için kuaför çalıştıracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Turkiye nin ~ 9 ay önce
Tartismasiz en bakimsiz;ozensiz,uslubu kotu,Turkcesi rezalet kabin ekibine sahip havayolu.Hakikaten neye gore seciyorsunuz anlamiyorum.Cunku ingilizcelerininde cok kotu olduguna defalarca sahit oldum.Istanbul-Adana-Antalya arasi cok sk seyehat ediyorum.Hatta birkac kere ayni memurlarla karsilastim.Afedersiniz ama erkekler kamyon soforu gibi kizlarda tabiri caizse pacoz...Ozellikle Adana -Istanbul ucusumda bir tanesine rastladimki "onu oyle yapmiyoruz" diyerek botoxlu dudaklar ve eli belinde tavriyla cok kotuydu.Sanki biraz sonra mahallede sac basa kavgaya girecekti kiz.Cok duzgun tiplerde var simdi ama genelde cok ozensiz,nezaketten uzak ve uslubu cok bozuk tipler.Anladik ucuza ucuruyorsunuz tamam bizde ucuyoruz ama bukadar ucuz gorunmemelisiniz diye dusunyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasusss ~ 11 ay önce
tecrübesiz kabin alımı ne zaman yapacak? Bilgisi olan var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 11 ay önce
THY ise saçlarını düzeltecek kuaför bulundurması bir yana başlarına türban denilen o siyasi simgeyi geçirmeyi düşünürler...!!! Halen o şekilde çalışanları var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumsuz ~ 11 ay önce
Her geçen gün komik oluyorsun basitligin ve acemi ce yönettiğin ahını aldığın masum yüzlerce cıkardıgın insanınla cafe nerro cu yönetim ekibi sen önce khm ünü mahkemeden mahkemeye koşarken saçlarını düzelt bide uçuş saatlerini öğrette hakim karşısında rezil olmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000