27 Temmuz 2015, Pazartesi 10:28:57

Pegasus hostesini Allah korudu

Pegasus Havayolları hostesi az kalsın canından oluyordu. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na inan Pegasus Havayolları uçağının arka kapısında aşağı düşen kabin memuru canından oluyordu
  • genelde bir çok haberde Beğendim / Beğenmedime tıklayınca hemen en üst habere çıkıyor ekran.bu bana ait bir sorunmu yoksa genel bir problemmı ?
  • Öncelikle geçmiş olsun , unutmayın ki insanın olduğu her yerde hatalar olacaktır, hata yapmam diyen dediği anda yapıyor zaten
  • Aferin size aferin. Alkislar.. insanin hata yapmasi kadar normal birsey daha olabilir mi? Ozellikle bukadar yogun perisan ve yorgunluktan geberirken. Bu yuh artik insan bakmazmi? Diyen arkadaslar olumden donen meslektasiniz icin soylediklerinize hayranim! Siz kapi acarken merdiven yok mu nasil gormemis diyeceginize hergun ayni ucakla uctugunu zanneden kabin memurlarini elestirin! Iciniz kotulesmis kurumus yazik!!
  • Apronda ve ucakta surekli dikkatli olmak gerek, operation'dan ok almadan kapi acmamak gerek. Allah sifa versin arkadasa. Uykusuz, dalgin olmamaliyiz dikkat edelim.

Pegasus Havayolları hostesi az kalsın canından oluyordu. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na inen Pegasus Havayolları uçağının arka kapısından aşağı düşen kabin memuru canından oluyordu. Hastaneye kaldırılan kabin memurunun sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Pegasus Havayolları’nın bir uçağı dün İzmir Adnan Menderes Havalimanı iniş yaptı. Yolcuları indirmek için park alanına yanaşan uçağın arka kapısından da yolcu tahliyesi yapılmak üzere merdiven yanaştırıldı. Ancak son anda merdiven ile yolcu indirilmesinden vazgeçildi.

Uçağın arka kısmında görevli hostes merdiven yanaştırılmasının iptal edildiğinden habersiz kapıyı açarak dışarı adım attı. Yaklaşık 3 metre yükseklikten yere çakılan hostes şans eseri ölümden döndü. Yaralanan hostesin ambülansla hastaneye kaldırılarak müşahede altına alındığı öğrenildi.  Hostesin kapıya tutunarak yere düştüğü ve bu sayede sert düşüş olmadığı kaydedildi.

Konuyla ilgili soruşturma başlatılırken, iletişimsizliğin sorumlusunun bulunmaya çalışıldığı ifade edildi.

©Airporthaber.com /Özel

Pegasus hostesini Allah korudu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

tıklama ~ 3 yıl önce
genelde bir çok haberde Beğendim / Beğenmedime tıklayınca hemen en üst habere çıkıyor ekran.bu bana ait bir sorunmu yoksa genel bir problemmı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tıkla ~ 3 yıl önce
bende olmuyor öyle bişey dostum tarayıcınla ilgilidir
İnsan Faktörü ~ 3 yıl önce
Öncelikle geçmiş olsun , unutmayın ki insanın olduğu her yerde hatalar olacaktır, hata yapmam diyen dediği anda yapıyor zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayip ~ 3 yıl önce
Aferin size aferin. Alkislar.. insanin hata yapmasi kadar normal birsey daha olabilir mi? Ozellikle bukadar yogun perisan ve yorgunluktan geberirken. Bu yuh artik insan bakmazmi? Diyen arkadaslar olumden donen meslektasiniz icin soylediklerinize hayranim! Siz kapi acarken merdiven yok mu nasil gormemis diyeceginize hergun ayni ucakla uctugunu zanneden kabin memurlarini elestirin! Iciniz kotulesmis kurumus yazik!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 3 yıl önce
Apronda ve ucakta surekli dikkatli olmak gerek, operation'dan ok almadan kapi acmamak gerek. Allah sifa versin arkadasa. Uykusuz, dalgin olmamaliyiz dikkat edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay beee ~ 3 yıl önce
Vay beeee. Bu söylediklerinin hiçbiri aklımıza gelmemişti. Havacılıkta yeni bir idolsün dostum..
iyiniyet ~ 3 yıl önce
Demek uykusuz da olmamalıyız, pgs çalışanı olarak uykusuz olmamak? Olmak ya da olmamak. Neyse şimdi.....
tikkat ~ 3 yıl önce
yorumu yapan kesın havas personelıdır, ukalalık had safhada.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000