14 Kasım 2014, Cuma 09:12:21

PEGASUS HAVAYOLLARI'NIN SİSTEMİ ÇÖKTÜ!

Pegasus Havayolları'nın check-in sisteminde yaşanan sorun nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki kontuarlarda uzun kuyruklar oluştu. Yolcular isyan noktasına geldi.
  • 26.04.2016 s an web sitesi çökmemek için direniyor. hem bilg. den hem cep telefnndan giriyorum sürekli sayfa sorunu veriyor... az sonra yine çökecek gibi
  • Bunlar thy gibi kontuar alasalar cokmez de...
  • sistemler 07:45 gitti 08:05 geldi sistemler 07:00 gitmedi
  • Vergi cezasi da , bu sistem hatalarida tamaman insan , yonetici hatalarindan kaynaklaniyor.Hatalariniz ile , kotu yoneticileriniz ile yuzlesin , yuzlesmezseniz , yuzlestirirler.laf olsun torba dolsun diye bukadar da yalakalik yapilmazki.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki Pegasus Havayolları'na ait kontuarlarında sistem çöktü. Personel, yolcuların check-in işlemini elle yapmak zorunda kaldı.

Pegasus Havayolları'nın check-in sistemi bu sabah 07:00 sularında çöktü. Yaşanan durum nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzun kuyruklar oluştu. 08:00'da mesai süresi dolan personelin havalimanında, kontuarlarda çalışmayan personellerin de servislerde bekletildiği öğrenildi.

Check-in sistemindeki sorun nedeniyle yolcuların bir çoğu görevlilerle tartıştı. Bagajı bulunmayan yolcular kiosklar üzerinden check-in yaparken bagajlı yolcular uzun süre kontuarlar önünde sıra beklemek zorunda kaldı.

©AirportHaber.com

PEGASUS HAVAYOLLARI'NIN SİSTEMİ ÇÖKTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

yinecoktu ~ 2 yıl önce
26.04.2016 s an web sitesi çökmemek için direniyor. hem bilg. den hem cep telefnndan giriyorum sürekli sayfa sorunu veriyor... az sonra yine çökecek gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kral ~ 4 yıl önce
Bunlar thy gibi kontuar alasalar cokmez de...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 4 yıl önce
sistemler 07:45 gitti 08:05 geldi sistemler 07:00 gitmedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cekememek e ~ 4 yıl önce
Vergi cezasi da , bu sistem hatalarida tamaman insan , yonetici hatalarindan kaynaklaniyor.Hatalariniz ile , kotu yoneticileriniz ile yuzlesin , yuzlesmezseniz , yuzlestirirler.laf olsun torba dolsun diye bukadar da yalakalik yapilmazki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000