28 Ağustos 2015, Cuma 14:04:28

Pegasus Havayolları'nı şoke eden liste!

Skytrax değerlendirmesinde dünyanın en kötü havayolu 4’üncü kez Kuzey Koreli Koryo Havayolları seçildi. Türkiye’den de iki havayolu listede yer aldı.
  • Pegasus un yerine kimse geçemez.. ne zaman alsam rötar yapıyor. Hepside teknik bir arızadan kaynaklaniyor... almayacağım bir daha tavsiyede etmiyorum..
  • Bence yanlış bir sıralama Pegasus ilk hava yolu şirketi olmalıydı bunu yazarken uçağın içinden yazıyorum inanın dizlerim öndeki yolcunun k...Na girecek okadar yazık aldıkları paraya her seferinde rötar rezalet devlet de bu hava yolu şirketine bir yaptırım yapmamaşı şaşırtıyor. ..tekelleşmesine izin veriyor
  • Ulan fakir zavllilar sundan 5 sene once kamil kocla 15 saatte gittigibiz yere 1 saatte gidiyorsunuz. Pegasus sayesinde ucak gordunuz(ucuz bilet doneminden oncesini hatirlayanlar beni anlar digerleri cenesini kapasin) otobus fiyatina ucak bileti alip hala hizmetten diz mesafesinden yemek fiyatindan sikayet eden var. Pamukkaleyle ankaraya giderken kebap yiyordunuz de mi? Begenmiyorsaniz binmezsiniz pacavralar. Ulkenin havayolunun adini lekelemeyin. Layiginiz olan ulasimi kullanin.
  • eger ucuz ucuyor olmasi sirketin iyi olmasini sagliyorsa evet PEGASUS iyi sirket. ama ucuz olmasi onlara benim valizimi kirmalari ve kaybetmeleri hakki tanimaz. zorunda kalmasam pegasusla hayatta yolculuk yapmazdim. 2 kere valizimi kirdilar, hicbisey yapamadim bu konuda, 1 kez de valizimi kaybettiler, kaybettikleri valizimi bulup 1 gun sonra "havaalanindan gelip alabilirsiniz" demislerdi. Onlarin cahilligi yuzunden benim ayaklarim niye acisini cekiyor. kim ne derse desin en iyisi THY

Skytrax değerlendirmesinde dünyanın en kötü havayolu 4’üncü kez Kuzey Koreli Koryo Havayolları seçildi. Türkiye’den de iki havayolu listede yer aldı.

Dünyanın en kötü havayolları listesinin zirvesinde bir kez daha Kuzey Koreli Air Koryo yer aldı. Dört yıldan bu yana dünyanın en kötü havayolu seçilen Air Koryo, bu alandaki kötü iddiasını sürdürdü.

21 havayolunun yer aldığı listede Türkiye’den Pegasus ve Onur Havayolları da girdi. Yolcu şikayetlerinden yola çıkılarak oluşturulan listede Pegasus, rötarlardan dolayı şikayet aldı. Bir yolcunun Pegasus ile ilgili yaptığı şikayette, " Pegasus ile yapacağım bir iş ve tatil uçuşu için dakikalar değil en azından saatlerce bekledim" denildi. Onur air için yapılan şikayette ise "Koltuklar rahatsız, su bile parayla. Ufacık bir şişe su için 3 Avro alınıyor" denildi.

İşte o listedeki diğer havayolları:

Air Italy
Bahamasair
Biman Bangladesh
Bulgaria Air
China United Airlines
Cubana Airlines
Lion Air
Mahan Air
Nepal Airlines
Onur Air
Pegasus Airlines
Rossiya Airlines
Ryanair
SmartWings
Spirit Airlines
Sudan Airways
Syrianair
Tajik Air
Turkmenistan Airlines
Ukraine Int'l Airlines
Yemenia

Pegasus Havayolları'nı şoke eden liste!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (130)

Fatih ~ 2 yıl önce
Pegasus un yerine kimse geçemez.. ne zaman alsam rötar yapıyor. Hepside teknik bir arızadan kaynaklaniyor... almayacağım bir daha tavsiyede etmiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Serkan Yılmaz ~ 2 yıl önce
Bence yanlış bir sıralama Pegasus ilk hava yolu şirketi olmalıydı bunu yazarken uçağın içinden yazıyorum inanın dizlerim öndeki yolcunun k...Na girecek okadar yazık aldıkları paraya her seferinde rötar rezalet devlet de bu hava yolu şirketine bir yaptırım yapmamaşı şaşırtıyor. ..tekelleşmesine izin veriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hellyes ~ 2 yıl önce
Ulan fakir zavllilar sundan 5 sene once kamil kocla 15 saatte gittigibiz yere 1 saatte gidiyorsunuz. Pegasus sayesinde ucak gordunuz(ucuz bilet doneminden oncesini hatirlayanlar beni anlar digerleri cenesini kapasin) otobus fiyatina ucak bileti alip hala hizmetten diz mesafesinden yemek fiyatindan sikayet eden var. Pamukkaleyle ankaraya giderken kebap yiyordunuz de mi? Begenmiyorsaniz binmezsiniz pacavralar. Ulkenin havayolunun adini lekelemeyin. Layiginiz olan ulasimi kullanin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dogru ~ 3 yıl önce
eger ucuz ucuyor olmasi sirketin iyi olmasini sagliyorsa evet PEGASUS iyi sirket. ama ucuz olmasi onlara benim valizimi kirmalari ve kaybetmeleri hakki tanimaz. zorunda kalmasam pegasusla hayatta yolculuk yapmazdim. 2 kere valizimi kirdilar, hicbisey yapamadim bu konuda, 1 kez de valizimi kaybettiler, kaybettikleri valizimi bulup 1 gun sonra "havaalanindan gelip alabilirsiniz" demislerdi. Onlarin cahilligi yuzunden benim ayaklarim niye acisini cekiyor. kim ne derse desin en iyisi THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000