19 Mayıs 2017, Cuma 19:29:34

Pegasus Havayolları'nda Fetö'cü yönetici tutuklandı

Pegasus Havayolları eski Genel Müdür Yardımcısı Nadir Kabaş, Fetö operasyonu kapsamında tutuklandı.
  • Süleyman Demirel de anlatırdı şu Kureyşli ile Şamlı arasında geçen dişi deve-erkek deve kavgasını. Fetöcü diye tutuklanan Nazlı Ilıcak ta yazmıştı bir zamanlar. Çıkarılan dersler ilginçtir. İktidarı her kim elinde tutuyor ise, dediğine sorgusuz sualsiz sahip çıkan, asıl sorunlu toplum meselesidir bu mesele. Bin yıldan fazladır değişmeyen kafa meselesidir. Burada her kim ki birisini iktidarın ağzı ile suçlamaya katılıyor ise, o ayıbı paylaşıyor demektir. Böyle yönetilmeyi de hak ediyorsunuz demektir. Unutunuz mu, dün de masum vatan evlatlarına Ergenekoncu, Balyozcu diye iftiralar atılmamışmıydı? Belki bu insanlar art niyetli, ülkeyi ele geçirmeye çalışan ruh hastası insanlarla birlikte hareket ettiler, peki bu onları suçlu yapıyor ise, ne istediler de vermedik diyen masum mu? Deve hikayesindeki erkek deve ile dişi deveyi ayırt edemeyen Şamlılardan hiç farkınız yok. Savunmayın ama evrensel hukuk kurallarını da ihlal etmeyin. Bir kimse suçluluğu ispat edilene kadar masumdur.
  • Burada konu ile alakası olmayan kişiler adına yorum yapan şahıslar hakkında yasal süreç tarafımca başlatılmıştır. Yargısal süreçte, yorumda bulunurken tehdit ve hakaret içeren her türlü yorum ve bu işin içerisine haksız yere şahıs çekmeye çalışan herkes hakkında hak yerini bulacaktır. Kimse kendini nickname kullandığı için görünmez sanmazsa seviniriz. En yakın zamanda sizlerle adliyede görüşmek dileğiyle.
  • Burada konu ile alakası olmayan kişiler hakkında yasal süreç tarafımca başlatılmıştır. Yargısal süreçte, yorumda bulunurken tehdit ve hakaret içeren her türlü yorum ve bu işin içerisine haksız yere şahıs çekmeye çalışan herkes hakkında hak yerini bulacaktır. Kimse kendini nickname kullandığı için görünmez sanmazsa seviniriz.
  • Buralarda isim vererek yaftalama yapan herkesi kınıyorum. Aleni suç işliyorlar. Neyin peşindesiniz acaba. Kendi şahsi hesaplarınizi buralarda korkakca görmeye çalışıp mevcut süreci de sulandırmaya kalkmayın.

Fetö/PDY operasyonu kapsamında geçen hafta gözaltına alınan Pegasus Havayolları'nın eski Genel Müdür Yardımcısı Kaptan Pilot Nadir Kabaş, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 Bylock kullandığı tespit edilen Kabaş'ın, örgüt üyeliği suçlamasıyla sevkedildiği mahkeme tarafından tutuklanmasına karar verildiği öğrenildi.

Uzun süre Pegasus Havayolları'nda uçuş işletmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Kabaş, 2015 yılında uçuş ekiplerinin görev sürelerini aştığının tespit edilmesi sonrası görevden alınmış, sonrasında ise şirketin uçuş akademisinden sorumlu olarak göreve devam etmeye başlamıştı.

Airporthaber.com ÖZEL

 

Pegasus Havayolları'nda Fetö'cü yönetici tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (149)

Deve ~ 1 yıl önce
Süleyman Demirel de anlatırdı şu Kureyşli ile Şamlı arasında geçen dişi deve-erkek deve kavgasını. Fetöcü diye tutuklanan Nazlı Ilıcak ta yazmıştı bir zamanlar. Çıkarılan dersler ilginçtir. İktidarı her kim elinde tutuyor ise, dediğine sorgusuz sualsiz sahip çıkan, asıl sorunlu toplum meselesidir bu mesele. Bin yıldan fazladır değişmeyen kafa meselesidir. Burada her kim ki birisini iktidarın ağzı ile suçlamaya katılıyor ise, o ayıbı paylaşıyor demektir. Böyle yönetilmeyi de hak ediyorsunuz demektir. Unutunuz mu, dün de masum vatan evlatlarına Ergenekoncu, Balyozcu diye iftiralar atılmamışmıydı? Belki bu insanlar art niyetli, ülkeyi ele geçirmeye çalışan ruh hastası insanlarla birlikte hareket ettiler, peki bu onları suçlu yapıyor ise, ne istediler de vermedik diyen masum mu? Deve hikayesindeki erkek deve ile dişi deveyi ayırt edemeyen Şamlılardan hiç farkınız yok. Savunmayın ama evrensel hukuk kurallarını da ihlal etmeyin. Bir kimse suçluluğu ispat edilene kadar masumdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 1 yıl önce
1 Mart 2017 tarihinde MİT , yaklaşık 215.000 kişinin Bylock üzerinden göndermiş olduğu yaklaşık 18 milyon mesajı Litvanya Vilnius serverlarını kırarak, Cumhuriyet Savcılığına teslim etmiştir.
Gshsjdmf ~ 1 yıl önce
Meyve veren ağaç taşlanırmış kimse empati yapmaz zaten karalamak nedir bu insanı ve ne kadar tanıyorsunuz herkes ilk kendine baksıb
Av.C ~ 1 yıl önce
Burada konu ile alakası olmayan kişiler adına yorum yapan şahıslar hakkında yasal süreç tarafımca başlatılmıştır. Yargısal süreçte, yorumda bulunurken tehdit ve hakaret içeren her türlü yorum ve bu işin içerisine haksız yere şahıs çekmeye çalışan herkes hakkında hak yerini bulacaktır. Kimse kendini nickname kullandığı için görünmez sanmazsa seviniriz. En yakın zamanda sizlerle adliyede görüşmek dileğiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İt uzmanı... ~ 1 yıl önce
Sayın avukat o işler o kadar kolay değil bahsi geçen yorumları görmedim ama o iş o kadar kolay değil burada yorum yazan eğer giriş yapmadan yorum yaza biliyorsa yani kayıtlı kullanıcı değilse biraz zor ulaşırsınız günümüzün en büyük sorunu kamuya açık wifi ağları dinamik ip ler ve proxy server ler yani burada yorum yazan biri wifi bağlantısını kullanarak kamuya açık bir yerden yorum yazarsa örneğin bir kafetarya havaalanı otel ki çoğunda ücretsiz ve proxy yani gölge ip veya dinamik ip kulanıyorsa tespiti çok ama çok zordur dinamik ip değişkendir bir sizi istanbulda gösterir bir ankarada bu yüzdende tespiti imkansıza yakındır ancak başbakana cumhurbaşkanına hakaret din dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin ayrımcılık terör örgütü propogandası çocuk pornografisi ve ayrıca digital hırsızlık suçlarından biri ile o da bir ihtimal ulaşabilirler ama yok bana bunu dedi beni eleştirdi bana yan baktı laf attı Gibi konularla ilgileneceğini sanmam. Bilginize....
Av.c ~ 1 yıl önce
Burada konu ile alakası olmayan kişiler hakkında yasal süreç tarafımca başlatılmıştır. Yargısal süreçte, yorumda bulunurken tehdit ve hakaret içeren her türlü yorum ve bu işin içerisine haksız yere şahıs çekmeye çalışan herkes hakkında hak yerini bulacaktır. Kimse kendini nickname kullandığı için görünmez sanmazsa seviniriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok ayıp ~ 1 yıl önce
Buralarda isim vererek yaftalama yapan herkesi kınıyorum. Aleni suç işliyorlar. Neyin peşindesiniz acaba. Kendi şahsi hesaplarınizi buralarda korkakca görmeye çalışıp mevcut süreci de sulandırmaya kalkmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000