24 Aralık 2017, Pazar 15:41:37

Pegasus Havayolları'ndan "göndermeli" reklam

Pegasus Havayolları yeni reklam filmi ile neden ucuz bilet sattığını açıklarken bir de göndermede bulundu.
  • isi o kadar abartiyorum ki, calisanlarima bile ben bu yemegi ucretle satiyorum... Ben onlara odeyecegim yerde onlar bana oduyor...
  • Tek iyi yanı uçakları yeni gerisi hikaye, onunda koltuk arası daracık, koltukları yatmıyor. Asgari ücrete pilot çalıştırıp pilotuna multinet ile yemek veriyor. Diğer çalışanları siz düşünün. Bir zamanlarda biz rötar yapmıyoruz diye reklam yapıyorlardı şimdi rötarsız uçuşu yok. Markette sucuk tanıtımı yapmaya benzemiyor bu işler. Biri 12 kere uçtum hiç sorun yaşamadım demiş adam bile şaşırmış siz düşünün :) Ben birkaç kez uçtum hep sorun yaşadım. Artık en son pegasusa bakıyorum.
  • Yaklasık 12 kere pgs ye bindim hic sorun olmadı
  • Pegasus Avrupa’nın en kötü havayolllari arasında. Sıralamalara bakın. Bunu da THY yapmıyor ya. Skyrax gardasim skytrax

Pegasus Havayolları yeni reklam filmi ile neden ucuz bilet sattığını açıklarken bir de göndermede bulundu.

Önceki gün Pegasus Havayolları'nın sosyal medya hesaplarından paylaşılan reklam filminde uçak biletlerinin ucuz olmasının yiyecek parası gerekçe gösterildi. Pegasus, düşük maliyetli havayolu şirketi olmasına rağmen yolcuları tarafından çokça dile getirilen "Pegasus'ta herşey paralı" söylemlerine atıfta bulunulan reklam filminde "Yemek-içmek istemeyene para ödetmiyorum", "Sadece kendi yediğini, içtiğini ödeme özgürlüğü" "Başkasının yediğini-içtiğini sana ödetmiyorum" söylemleriyle biletlerin ucuz olma nedenini ve yemeklerin neden ücretli olduğunu göndermeli bir şekilde açıklıyor.

Öte yandan Pegasus Havayolları, iki hafta önce yayımlanan benzer reklam filminde ise hem yiyecek hem de ekstra bagajı olmayandan ücret kesilmediği belirtilirken, "Onlar öyle, ben böyle" diyerek bu sayede yolcuların ucuz bilet bulabildiği konu edildi.

İşte Pegasus'un gönderme içeren iki reklam filmi;Pegasus Havayolları'ndan "göndermeli" reklam

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (135)

kusbeyin ~ 6 ay önce
isi o kadar abartiyorum ki, calisanlarima bile ben bu yemegi ucretle satiyorum... Ben onlara odeyecegim yerde onlar bana oduyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasus ~ 6 ay önce
Tek iyi yanı uçakları yeni gerisi hikaye, onunda koltuk arası daracık, koltukları yatmıyor. Asgari ücrete pilot çalıştırıp pilotuna multinet ile yemek veriyor. Diğer çalışanları siz düşünün. Bir zamanlarda biz rötar yapmıyoruz diye reklam yapıyorlardı şimdi rötarsız uçuşu yok. Markette sucuk tanıtımı yapmaya benzemiyor bu işler. Biri 12 kere uçtum hiç sorun yaşamadım demiş adam bile şaşırmış siz düşünün :) Ben birkaç kez uçtum hep sorun yaşadım. Artık en son pegasusa bakıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yav_he_he ~ 5 ay önce
Koltuklar yatmıyor. 1-2 saatlık uçuşta o koltuk yatmasa olmez kımse, zaten asıl sorun yatırdıgında baslıyor. Arkadakının alanı kısıtlanıyor. Hadı onuda gec ; Asgarı ucretle pılot calıstırılıyor ... Hangı fılmde ??? vızyona cıktı mı bu fılm bızde ızleyelım barı. Hadi ıskembeden atacaksın barı desteklı at be kardes.
Bana neden rastlamadı !!! ~ 6 ay önce
Yaklasık 12 kere pgs ye bindim hic sorun olmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
The worst ~ 6 ay önce
Pegasus Avrupa’nın en kötü havayolllari arasında. Sıralamalara bakın. Bunu da THY yapmıyor ya. Skyrax gardasim skytrax

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skyraxın ~ 6 ay önce
Ne mal olduğunu herkes biliyor

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000