30 Kasım 2011, Çarşamba 10:28:49

PEGASUS HAVAYOLLARI SABİHA GÖKÇEN’İ KARIŞTIRDI

Pegasus Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’na resmen çalım attı. 2013 yılına kadar olan anlaşma tek taraflı olarak feshedilerek başka bir firma ile anlaşıldı. Pegasus bu hareketi ile onlarca kişinin işinden olmasına neden oldu.
  • tek hata gözünü para ve üye sayısı bürümüş olan sendikanın peşine düşmek oldu.*şimdiki aklım olsaydıda bulaşmasaydım* diyenler %99 ezici bir çoğunlukta.boş-iş(hava-iş)in gizli kameralarla üye görüntülerini deşifre etme,sızdırma haberide gerçekse eğer tem bir skandal..
  • Tum isg calışan arkadaşların dıkatıne Buradakı sorun yer hızmetlerınde ehıl olmayan mudurlerde Yukarıdakı yönetıme durumu ıyı anlatmadılar cunku bacaksız aılesı ve özdemır aılesı sızler doğruları bılmıyorsunuz burası derebeyliği sistemınde yönetıldı kımlermı sız zaten bılıyorsunuz şımdı gelın doğru bır şey yapın 2009 da yapmadıklarınızı yapın sızden rıcam cok güzel insan topluluğu var oarda ama sız Y.i EA ve bunun tetıkcılerını gorevden alın ve uzak yerleredoğru postalayın olmuyor ınsanlarla dalga gecmenın bedelını kımse ödeyemez saygılar
  • ık direktörü diyosun,gidebilir doğrudur bütün bu olan bitenin sorumlusu o çünkü ya,zaten bi adam o var kalan onuda yollarlar bu gmr grubu var onlar herşeyi çok ii biliyolar onlar herşeyi halleder....
  • bilmedğiniz konularda yorum yapıyorsunuz bide bunu pekçokkişinin okuyabileceği bir ortamda paylaşıyorsunuz. Keşke pgs personeli olsam. Ücretler uçurum olmayabilir ama bir pilot 1000dolara çalışmıyor. kaldı ki personeline gayet sahip çıkan bir firma. herseye sadece para olarak bakarsanız hiçbir özel kurumda mutlu olamazsınız. yolcular isg trafikçilerine sayıp söverken trafik şefleri ylcuyu memnun etme derdinde. pgs şefi gerekirse seviyesini bozmadan en usrutuplu şekilde cevabı yapıştırıp koruyor kendi personelini.
Pegasus Havayolları, SAW Yer Hizmetleri şirketini resmen yüzüstü bıraktı. Handling hizmetini Sabiha Gökçen Yer Hizmetleri şirketinden alan Pegasus Havayolları’nın bu şirketle 2013 yılına kadar anlaşması bulunmasına rağmen ani bir kararla sözleşmeyi sona erdirdi.

Pegasus Havayolları’nın bu tutumu karşısında şok yaşayan Sabiha Gökçen yetkilileri yer hizmeti veren şirketi kapatıp kapatmama arasında gidip gelirken, yabancı şirketlerle olan anlaşmalar nedeniyle şimdilik handling şirketini kapatmama kararı aldı.

AirportHaber’e dün yaklaşık 600 kişinin bu anlaşmanın iptal edilmesinden sonra işten çıkarıldığı bilgisi gelirken, SAW yetkilileri işten çıkarmaları doğrulamadı.

Öte yandan Hava-İş Sendikası’nın SAW Yer Hizmetleri’nde örgütlenmesinin ardından bazı şirketler SAW’dan hizmet almamaya başlamıştı.

Pegasus Havayolları'nın Çelebi Handling ile anlaştığı öğrenildi.

AirportHaber Özel
PEGASUS HAVAYOLLARI SABİHA GÖKÇEN’İ KARIŞTIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

Misafir ~ 6 yıl önce
tek hata gözünü para ve üye sayısı bürümüş olan sendikanın peşine düşmek oldu.*şimdiki aklım olsaydıda bulaşmasaydım* diyenler %99 ezici bir çoğunlukta.boş-iş(hava-iş)in gizli kameralarla üye görüntülerini deşifre etme,sızdırma haberide gerçekse eğer tem bir skandal..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tum isg calışan arkadaşların dıkatıne Buradakı sorun yer hızmetlerınde ehıl olmayan mudurlerde Yukarıdakı yönetıme durumu ıyı anlatmadılar cunku bacaksız aılesı ve özdemır aılesı sızler doğruları bılmıyorsunuz burası derebeyliği sistemınde yönetıldı kımlermı sız zaten bılıyorsunuz şımdı gelın doğru bır şey yapın 2009 da yapmadıklarınızı yapın sızden rıcam cok güzel insan topluluğu var oarda ama sız Y.i EA ve bunun tetıkcılerını gorevden alın ve uzak yerleredoğru postalayın olmuyor ınsanlarla dalga gecmenın bedelını kımse ödeyemez saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ık direktörü diyosun,gidebilir doğrudur bütün bu olan bitenin sorumlusu o çünkü ya,zaten bi adam o var kalan onuda yollarlar bu gmr grubu var onlar herşeyi çok ii biliyolar onlar herşeyi halleder....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bilmedğiniz konularda yorum yapıyorsunuz bide bunu pekçokkişinin okuyabileceği bir ortamda paylaşıyorsunuz. Keşke pgs personeli olsam. Ücretler uçurum olmayabilir ama bir pilot 1000dolara çalışmıyor. kaldı ki personeline gayet sahip çıkan bir firma. herseye sadece para olarak bakarsanız hiçbir özel kurumda mutlu olamazsınız. yolcular isg trafikçilerine sayıp söverken trafik şefleri ylcuyu memnun etme derdinde. pgs şefi gerekirse seviyesini bozmadan en usrutuplu şekilde cevabı yapıştırıp koruyor kendi personelini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000