23 Haziran 2017, Cuma 19:06:44

Pegasus Havayolları Gani Müjde'ye cevap verdi

Pegasus Havayolları, ünlü mizah yazarı ve yönetmen Gani Müjde'nin, kızının uçağa bindirilmesinde zorluk çıkarıldığı iddialarına yanıt verdi.
  • Artis ne arar la pazarda aha da tiwitır da.Neydi la o dıvıdırrrrr :)))))
  • 2tane dandik komedi filmi dizisi yaptı diye herkes önünde eğilecek sanıyor böyle kendini bilmezler.kurallar herkes içindir.
  • herşeyi dörtdörtlük yapan Pegasus'tan ibretlik uygulama. Sıralamamı ister misiniz kural dışı ve emniyete aykırı her şeyi?
  • Bu tip insanlar sohretlerini çıkarları için kullanmayı severler. Beddua edeceğine kızının kimliğini yenileme zahmetine bile girismiyen tipler bunlar. Pegasus az bile yapmış dedirtiyorlar insana böylesi olaylar.

Pegasus Havayolları, ünlü yönetmen ve mizah yazarı Gani Müjde'ye sosyal medya aracılığı ile cevap verdi.

Uçağa binmeye çalışan 16 yaşındaki kızına Pegasus'un zorluk çıkardığını belirten Gani Müjde, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Pegasus'a sert sözler söylemişti.

Pegasus Havayolları'nın destek birimi ise Müjde'nin iddialarına Sivil Havacılık Güvenlik Programı maddesiyle cevap verdi.

İşte Pegasus'un Gani Müjde'ye cevabı;

Sayın Gani Müjde,

Bugün kontuar kapanışından sonra müracaatta bulunan misafirimizin işlemleriyle Nöbetçi İstasyon Müdürmüz ilgilenmişti. Misafirimiz kabin bagajıyla seyahat ettiği için uçağa yetiştirebilmek adına kontuarda yardımcı olunmaya bçalışılmış ve biniş kartı hazırlamaküzere kimlik talep edilmiştir. Misafirimizin 16 yaşında vekimliğinde fotoğraf olmaması nedeniyle resmi kurumdan onaylı başkabir fotoğraflı evrakının olup olmadığı misafirimize sorulmuş ancak misafirimiz yanında başka bir evrak olmadığını belirtmiştir.

Milli Sivil Havacılık Güvenlik Programı 33. Maddesine göre biniş (boarding) işlemi sırasında biniş kartı ile birlikte gösterilmesi gereken kimlik kartları; nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport ya da pasaport yerine geçen belgeler, evlilik cüzdanı, resmi kurum/kuruluşlar tarafından verilen fotoğraflı mühürlü/damgalı ve TC kimlik numaralı kimlikler, sağlık karnesi ve doğumdan bir ay sonrasına kadar olan (ebeveyn kimliği ile birlikte) doğum belgeleri geçerlidir. Müsafirimizin yanında başka bir evrak olmaması nedeni ile Sivil Havacılık kuralları gereği misarifimiz seferimize kabul edilmemiştir. 

Pegasus Havayolları Gani Müjde'ye cevap verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (79)

ARTİZT ~ 9 ay önce
Artis ne arar la pazarda aha da tiwitır da.Neydi la o dıvıdırrrrr :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cobretti ~ 1 yıl önce
2tane dandik komedi filmi dizisi yaptı diye herkes önünde eğilecek sanıyor böyle kendini bilmezler.kurallar herkes içindir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YTY ~ 1 yıl önce
herşeyi dörtdörtlük yapan Pegasus'tan ibretlik uygulama. Sıralamamı ister misiniz kural dışı ve emniyete aykırı her şeyi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cem ~ 1 yıl önce
Bu tip insanlar sohretlerini çıkarları için kullanmayı severler. Beddua edeceğine kızının kimliğini yenileme zahmetine bile girismiyen tipler bunlar. Pegasus az bile yapmış dedirtiyorlar insana böylesi olaylar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000