09 Eylül 2009, Çarşamba 09:09:58

PEGASUS HAVAYOLLARI ÇÖKTÜ

İkitelli’de meydana gelen sel felaketi bu semtte bulunan Pegasus Havayolları’nı çökertti. Server sistemi Pegasus Havayolları’nın genel merkezinde bulunuyor. Kablolar tamamen koptu. Pegasus’un hiçbir sistemi çalışmıyor.
  • Cin carpigi ali sana bir ogut,Prim vermedigin bir muhasebe elemanindan Super Yonetici dedigin kisilere odedigin son bes yillik maas + PRIMLERINI + Yan odemelerini ogren ve sonrasinda da SAPKANI cikart dusun bakalim , nasil emiyorlar seni ve sermayeni anlarsinnnn? Neden bukadar insan sizin aleyhinizde yaziyor acabaaaaa !!!!!!!
  • ee ne diyelim ki Ali Bey haketmedikleri halde tüm direktörlerine milyarlar dağıtana kadar şirketinin merkez binasını adam gibi bir yere taşısın,Pegasusta ne düzgün ki bu olsun zaten Pegasusta yönetim diye bişey yok herkes cebine koyduğu paraya bakıyor yazık çok yazık ... vefat eden herkese çok üzüldün Allah tüm ailelerine ve yakınlarına sabır versin...
  • ZATEN BAŞINDAN ÇÖKÜK BAŞLAMIŞTI İŞE DE ONDAN !
  • bu başlığı gören pegasusun iflas ettiğini zanneder bence şirkete dorudan bir tacizdir bu

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan operasyon yapan Pegasus Havayolları’nın yolcularına havalimanında manuel check-in yapılıyor. Yolcuların havalimanında mağdur olmaması için her türlü çaba sarf ediliyor.

 

Öte yandan Pegasus Havayolları’nın server sistemin ne zaman onarılacağı bilinmiyor. Tüm bilet işlemleri durdurulmuş durumda. Yenilenen yüzüyle 'daha kolay ulaşım' sloganıyla yola çıkan Pegasus Havayolları'nın yenilenen yüzüne sel felaketi engel oldu.

 

AirportHaber Özel

PEGASUS HAVAYOLLARI ÇÖKTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
Cin carpigi ali sana bir ogut,Prim vermedigin bir muhasebe elemanindan Super Yonetici dedigin kisilere odedigin son bes yillik maas + PRIMLERINI + Yan odemelerini ogren ve sonrasinda da SAPKANI cikart dusun bakalim , nasil emiyorlar seni ve sermayeni anlarsinnnn? Neden bukadar insan sizin aleyhinizde yaziyor acabaaaaa !!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ee ne diyelim ki Ali Bey haketmedikleri halde tüm direktörlerine milyarlar dağıtana kadar şirketinin merkez binasını adam gibi bir yere taşısın,Pegasusta ne düzgün ki bu olsun zaten Pegasusta yönetim diye bişey yok herkes cebine koyduğu paraya bakıyor yazık çok yazık ... vefat eden herkese çok üzüldün Allah tüm ailelerine ve yakınlarına sabır versin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ZATEN BAŞINDAN ÇÖKÜK BAŞLAMIŞTI İŞE DE ONDAN !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu başlığı gören pegasusun iflas ettiğini zanneder bence şirkete dorudan bir tacizdir bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000