05 Mayıs 2017, Cuma 10:05:52

Pegasus Havayolları bir uçağını daha filodan çıkarıyor

Pegasus Havayolları satma kararı aldığı 7 uçaktan birini daha filodan çıkardı
  • Özel sağlık sigortaları sona eriyor bırakın uçakları sağlık sigortası bitiyor alooooo
  • Merak ediyorum pegasus tan neistiyorlar bugün bir gerçek var oda pegasus Türkiye de herkesi uçakla tanıştırdı olmasaydı tk içhatta 3: yüz bilet alıyorduk yalan mı memnun değil seniz başka hava yoluyla üç zorladeğil bedava ya taşısa yine bu mazeret buluruz.gerçi.yalanmı?
  • Tescilini cok sevdigim bir ucakti. Bu vesileyle uzun yillar TC-AAZ ucaginin kabin amirligi gorevini yuruten Feryal Hanim'a da selamlar olsun.
  • Havacılık sektörü nedense eskisi gibi değil...çok sıradan kazan işler arasinda

Pegasus Havayolları satma kararı aldığı 7 uçaktan birini daha filodan çıkardı

Pegasus filosuna 2010 yılında katılan "Mina" isimli TC-AAZ kuyruk tesciline sahip Boeing B737-800 tipi uçağını filodan çıkarıyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yapan Pegasus uçağı, İngiltere'deki East Midlands Havalimanı'na gitti. 

Pegasus Airlines 737-800 TC-AAZ

Pegasus Havayolları bir uçağını daha filodan çıkarıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Ferds ~ 1 yıl önce
Özel sağlık sigortaları sona eriyor bırakın uçakları sağlık sigortası bitiyor alooooo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs crew ~ 1 yıl önce
Batsin pegasus ta hepimiz rahat edelim. Bu kadar berbat bir sirket olabilir mi ... Keser doner sap doner gun gelir hesap doner. O gun cin ali ve nane mollayi gorucem...
Ayt hvs ~ 1 yıl önce
Merak ediyorum pegasus tan neistiyorlar bugün bir gerçek var oda pegasus Türkiye de herkesi uçakla tanıştırdı olmasaydı tk içhatta 3: yüz bilet alıyorduk yalan mı memnun değil seniz başka hava yoluyla üç zorladeğil bedava ya taşısa yine bu mazeret buluruz.gerçi.yalanmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haklısın ~ 1 yıl önce
bizim millete iyilik yaramaz kardeşim,bunu yazanların yani pegasus eleştirenlerin bir çoğuda esenlerden otobüse binen kesim emin ol
TC-AAZ ~ 1 yıl önce
Tescilini cok sevdigim bir ucakti. Bu vesileyle uzun yillar TC-AAZ ucaginin kabin amirligi gorevini yuruten Feryal Hanim'a da selamlar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/A ~ 1 yıl önce
Uzun yillar tc AAZ ucaginin kabin amirligini yuruten bilmem kim hanim diye bi kavram olamaz,ucagin amiri gunde 8 kez degisebiliyor,sektorle uzaktan yakindan alakan yok bro
Deniz ~ 1 yıl önce
Havacılık sektörü nedense eskisi gibi değil...çok sıradan kazan işler arasinda

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000