23 Kasım 2012, Cuma 14:22:05

PEGASUS GERİ DÖNDÜ

Pegasus Havayolları'nai ait Boeing 737 tipi uçak Adana-Ercan seferi sırasında arızalandı. Uçak kalkıştan 8 dakika sonra geri döndü.
  • ÖNCELİKLE HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN YALNIZ BURADA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BU KONU HARİÇ HERŞEYE YORUM YAPILMIŞ BEN UÇAKTAYDIM ! TAMAM ARIZA OLABİLİR YALNIZ BİR MEYDANDA TEKNİK İŞLER BU KADARDA MI BOŞ BIRAKILIR BE KARDEŞİM UÇAK GERİ DÖNDÜKTEN SONRA UÇAKLA İLGİLENEN SADECE BİR TEKNİSYEN VARDI ADAMCAĞIZ TEK BAŞINA YIRTINDI DURDU YAZIK PEGASUS'A WALLA !
  • buraya yroum yapanların % 99 u havacılıkla uğraşan insanlar.her havayolu şirketinin bi takım terslikleri oluyor.neden burda bilinen şeyler olunca alakasız saçma sapan yorumlar yapılıyor anlamam.ilkokulda olurdu böyle şeyler.
  • Pegasusun ucaklari les gibi katiliyorum bir yorumcu kusmuk ve ayak kokusu demis dogru, insan ucagi biraz olsun temizletir.Kabin temizlik yaparsa boyle olur iste
  • Gecen gün THY ile Barselona'ya uçtum. Uçak A321 idi. Bana artık kimse Thy'nin koltuk aralığı geniş,Pegasus'un dar demesin. Koltuk aralığı o kadar dardı ki,inanın Pegasus'tan hiçbir farkı yoktu. Önümüze kahvaltı diye getirdikleri yemeğin aynısını Pegasus'ta 15 liraya satıyorlar. Zaten THY ve Pegasus'a ikramı aynı şirket sağlıyor. Thy'nin Pegasus'a göre gözüken tek avantajı koltukta bulunan ekranda oynatılan filmlerdi. Ha sen aynı yemeğe,aynı koltuk aralığına ve hatta en az 1 saat geç kalmaya daha fazla para vermeye hazırım diyorsan sen bilirsin. Bak üstüne de seyretmedeğin bir film yakalarsın da en azından verdigin 2 kat parayı unutursun.

Pegasus Havayolları'na ait Adana-Ercan seferini yapan uçak saat 12.00'da KKTC'ye gitmek üzere havalandı. Boeing 737 tipi uçakta kalkıştan hemen sonra gösterge arızası yaşandı.

Uçağın kaptan pilotu kalkıştan 8 dakika sonra Adana Havalimanı'na geri dönme kararı aldı.

Pegasus Havayolları uçağı sorunsuz şekilde inişini gerçekleştirdi. Yolcular terminale götürülürken teknik ekipler uçaktaki arızayı gidermeye çalışıyor.

Airporthaber.com

PEGASUS GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

UÇAKTAYDIM ! ~ 6 yıl önce
ÖNCELİKLE HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN YALNIZ BURADA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BU KONU HARİÇ HERŞEYE YORUM YAPILMIŞ BEN UÇAKTAYDIM ! TAMAM ARIZA OLABİLİR YALNIZ BİR MEYDANDA TEKNİK İŞLER BU KADARDA MI BOŞ BIRAKILIR BE KARDEŞİM UÇAK GERİ DÖNDÜKTEN SONRA UÇAKLA İLGİLENEN SADECE BİR TEKNİSYEN VARDI ADAMCAĞIZ TEK BAŞINA YIRTINDI DURDU YAZIK PEGASUS'A WALLA !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
buraya yroum yapanların % 99 u havacılıkla uğraşan insanlar.her havayolu şirketinin bi takım terslikleri oluyor.neden burda bilinen şeyler olunca alakasız saçma sapan yorumlar yapılıyor anlamam.ilkokulda olurdu böyle şeyler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucaklar rezalet katiliyorum ~ 6 yıl önce
Pegasusun ucaklari les gibi katiliyorum bir yorumcu kusmuk ve ayak kokusu demis dogru, insan ucagi biraz olsun temizletir.Kabin temizlik yaparsa boyle olur iste

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY balonu ~ 6 yıl önce
Gecen gün THY ile Barselona'ya uçtum. Uçak A321 idi. Bana artık kimse Thy'nin koltuk aralığı geniş,Pegasus'un dar demesin. Koltuk aralığı o kadar dardı ki,inanın Pegasus'tan hiçbir farkı yoktu. Önümüze kahvaltı diye getirdikleri yemeğin aynısını Pegasus'ta 15 liraya satıyorlar. Zaten THY ve Pegasus'a ikramı aynı şirket sağlıyor. Thy'nin Pegasus'a göre gözüken tek avantajı koltukta bulunan ekranda oynatılan filmlerdi. Ha sen aynı yemeğe,aynı koltuk aralığına ve hatta en az 1 saat geç kalmaya daha fazla para vermeye hazırım diyorsan sen bilirsin. Bak üstüne de seyretmedeğin bir film yakalarsın da en azından verdigin 2 kat parayı unutursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir onemli fark daha var ~ 6 yıl önce
bir onemli fark daha var sayin yorumcu atlamis ben soyleyeyim, pegasusta temiz kokan bir ucaga binme sansiniz yok ucaklar pislik icinde hatta bazi hatlarda sadece ucak degil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000