18 Aralık 2012, Salı 08:58:24

PEGASUS GAZİPAŞA'YA BAŞLADI

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan Pegasus Havayolları'na ait yolcu uçağı, Alanya Gazipaşa Havalimanı'na ilk seferini yaptı
  • gazipasa hava limani faliyete gecmesi ne kadar uzun sürdü isede,büyümesi bi okadar cabuk olacak. bu cevreye bu hava limani sart.onun icin cok yakinda büyütülecektir.hayirli ugurlu olsun!!!
  • Arpaçaya ne zaman uçacak
  • Kahramanmarasa ne zaman gelecek Pegasus?
  • Pegasus EDREMİT'e....Başvurduğu halde bir türlü Edremit'e uçuşuna izin verilmeyen Pegasus'un Sabiha Gökçen'den AtlasJet'in de AHL'den uçuşlarını bekliyoruz...

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağını her geçen gün misafirleri için genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, 17 Aralık’tan itibaren Alanya Gazipaşa Havalimanı’na uçmaya başladı.

Yurt içinde ve yurt dışında toplam 26 ülkede toplam 62 noktaya uçan Pegasus, Alanya’ya ilk seferini 17 Aralık günü Alanya Gazipaşa Havalimanı’nda düzenlenen bir tören ile gerçekleştirdi. Törene Pegasus’u temsilen Satış Direktörü Emre Pekesen ve Yer İşletme Direktörü Boğaç Uğurlutegin katıldı.

İlk uçuşun 17 Aralık günü gerçekleştiği, Alanya’yı Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli destinasyonlarına bağlayacak seferlerin biletleri 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla Pegasus misafirleri için satışa sunuluyor.

Haftanın dört günü, gerçekleştirilecek seferler sayesinde Pegasus misafirleri Gazipaşa Havalimanı’ndan yurt içinde 16; yurt dışında 39 noktaya bağlantılı olarak uçabilecekler.

Gazipaşa Havalimanı’na ücretsiz servis hizmeti başlıyor…

Pegasus Hava Yolları’nın 17 Aralık’ta başlayan uçuşlarıyla beraber Gazipaşa Havalimanı’na gerçekleştirilecek ücretsiz servisler de hizmete giriyor. Haftanın 4 günü gerçekleştirilecek olan servis hizmeti, Alanya merkezde 3 noktadan, Konaklı Saat Kulesi’nden ve Oba, Tosmur, Kestel, Mahmutlar ve Kargıcak’dan Pegasus misafirlerini ücretsiz olarak Gazipaşa Havalimanı’na ulaştırıyor olacak.
 

PEGASUS GAZİPAŞA'YA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

tuncay56k ~ 5 yıl önce
gazipasa hava limani faliyete gecmesi ne kadar uzun sürdü isede,büyümesi bi okadar cabuk olacak. bu cevreye bu hava limani sart.onun icin cok yakinda büyütülecektir.hayirli ugurlu olsun!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zarşat ~ 5 yıl önce
Arpaçaya ne zaman uçacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahramanmaras ~ 5 yıl önce
Kahramanmarasa ne zaman gelecek Pegasus?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EDREMIT ~ 5 yıl önce
Pegasus EDREMİT'e....Başvurduğu halde bir türlü Edremit'e uçuşuna izin verilmeyen Pegasus'un Sabiha Gökçen'den AtlasJet'in de AHL'den uçuşlarını bekliyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000