17 Ekim 2015, Cumartesi 17:02:19

Pegasus filosuna yeni bir uçak daha katıyor

Pegasus Havayolları, Malezya'nın almaktan vazgeçtiği Boeing 737-800 tipi uçağı filosuna katıyor.
  • Yiyin kardeş. Ekiplerden kısıp Servetinize Servet katın. Yiyin. Bizden arttırıp cebinizi doldurun. Yiyin.
  • Biz buyuz yaaa biz buyuz.
  • Pegasus iyi dir her zaman he şu var beğen meyen binmeyeck ayrıca sabihada bir tane pist var rötar olayı normal değilmi ben ce FLYPGS.COM HER zaman başarılar
  • ÖNCE ekiplerine ödeme yapsın çalışanlarını izin günlerinde çagırıp göreve göndertip olmayan sefere ekip oluşturcagına önce mevcut ekibinin hakketigi ücretleri versin ve sayısını yükseltsin. Son zamanlarda 23 saate varan geçikmelerin tek nedeni bu. yolcularına bu geçikmelerden ötürü ne Otel nede yemek masraflarını karşılamadıgınıda hatırlatırım. uçuş ve yer hizmetlerindeki çalışanlarını Limit üzeri çalıştıran bir mantıkla yakımda çok daha büyük sorunlar yaşar.

Pegasus Havayolları, Malezya'nın almaktan vazgeçtiği Boeing 737-800 tipi uçağı filosuna katıyor.

Son zamanlarda yaşadığı kırımlar nedeniyle kriz yaşayan Malezya Havayolları, Amerikalı üretici Boeing'den sipariş ettiği 737-800 tipi yolcu uçağının alımından vazgeçmişti. Pegasus bu fırsatı değerlendirerek söz konusu uçağı filosuna katmaya karar verdi.

TC-CPY kuyruk tescili verilen uçak Pegasus'un filosundaki 55'inci 737-800 tipi uçak olacak.

Pegasus filosuna yeni bir uçak daha katıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Yiyin ~ 3 yıl önce
Yiyin kardeş. Ekiplerden kısıp Servetinize Servet katın. Yiyin. Bizden arttırıp cebinizi doldurun. Yiyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Sabancı ~ 3 yıl önce
Biz buyuz yaaa biz buyuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fb ~ 3 yıl önce
Pegasus iyi dir her zaman he şu var beğen meyen binmeyeck ayrıca sabihada bir tane pist var rötar olayı normal değilmi ben ce FLYPGS.COM HER zaman başarılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yol Kaptanı ~ 3 yıl önce
ÖNCE ekiplerine ödeme yapsın çalışanlarını izin günlerinde çagırıp göreve göndertip olmayan sefere ekip oluşturcagına önce mevcut ekibinin hakketigi ücretleri versin ve sayısını yükseltsin. Son zamanlarda 23 saate varan geçikmelerin tek nedeni bu. yolcularına bu geçikmelerden ötürü ne Otel nede yemek masraflarını karşılamadıgınıda hatırlatırım. uçuş ve yer hizmetlerindeki çalışanlarını Limit üzeri çalıştıran bir mantıkla yakımda çok daha büyük sorunlar yaşar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000