22 Şubat 2017, Çarşamba 11:02:05

Pegasus en iyisi seçildi

Pegasus Hava Yolları, bu yıl 3. kez düzenlenen “Dünya Turizm Ödülleri”nde “En İyi Düşük Maliyetli Havayolu ” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.
  • Isten cikardigi onca personelle en dusuk maliyetli havayolu firmasi secilen cin ali bu yorumlari okuyor mu? Ticaret politikasi yapayim derken binlerce kisinin ahini alan sirket ve hala yoneticilere yalakalanan bir takim personel.. degisik ..
  • Pgs, isten cikardigi personelleri biyana su anda calisaninin ucretine goz dikmis durumda. Mutlu calisan sayisi cok az. Ozversiz calisma isten cikartilmalar ve deneyimsiz personelin ise alimi. Yemek mutfakta piser. Sen istedigin kadar restorasyon yap restoranta,yada reklam ver. Murfakta yani sahada isler yolunda degilse, bu mutlaka birgun domino tasi etkisi yapacaktir. Pgs 10 sene onceki dinamizminden cok uzakta...
  • Ben parasini ödediğim halde yūkūmū almadilar yeniden para aldilar
  • Çok üzülmüşsünüzdür bu habere hem burdan evini geçindirip hem de karalayanlar

Pegasus Hava Yolları, bu yıl 3. kez düzenlenen  “Dünya Turizm Ödülleri”nde   “En İyi Düşük Maliyetli Havayolu ” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Pegasus Hava Yolları, bu yıl 3. kez düzenlenen Dünya Turizm Forumu (World Tourism Forum) kapsamında verilen “Dünya Turizm Ödülleri’nde (World Tourism Awards) “En iyi Düşük Maliyetli Havayolu” ödülünü kazandı. Turizm sektöründeki önde gelen STK’larının başkanları ile ve yerli ve yabancı gazetecilerden oluşan jüri,   Dünya Turizm Ödülleri kapsamında 20 ayrı kategoride değerlendirme yaptı.

Pegasus Hava Yolları, ilk kez bu yıl ödüllere dâhil edilen “En İyi Düşük Maliyetli Havayolu” kategorisinde, dünyanın bu alanda önde gelen havayolu şirketleriyle yarıştı ve “en ucuz fiyat ve en iyi hizmeti” sunması nedeniyle ödülün sahibi oldu.

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törende Pegasus adına ödülü alan Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü bu ödülü kazanmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Pegasus olarak tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı bir yaklaşımla yürütüyoruz. Seyahatlerinin her aşamasında misafirlerimize yardımcı olan hizmetler geliştirerek uçtan uca bir seyahat markası olmayı çok önemsiyoruz. Bu hedefimizi başardığımızı gösteren bu ödül bizim için çok değerli” dedi.

Pegasus en iyisi seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Acaba ~ 1 yıl önce
Isten cikardigi onca personelle en dusuk maliyetli havayolu firmasi secilen cin ali bu yorumlari okuyor mu? Ticaret politikasi yapayim derken binlerce kisinin ahini alan sirket ve hala yoneticilere yalakalanan bir takim personel.. degisik ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deli ~ 1 yıl önce
Pgs, isten cikardigi personelleri biyana su anda calisaninin ucretine goz dikmis durumda. Mutlu calisan sayisi cok az. Ozversiz calisma isten cikartilmalar ve deneyimsiz personelin ise alimi. Yemek mutfakta piser. Sen istedigin kadar restorasyon yap restoranta,yada reklam ver. Murfakta yani sahada isler yolunda degilse, bu mutlaka birgun domino tasi etkisi yapacaktir. Pgs 10 sene onceki dinamizminden cok uzakta...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ömer nefes ~ 1 yıl önce
Ben parasini ödediğim halde yūkūmū almadilar yeniden para aldilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tayyareci ~ 1 yıl önce
Çok üzülmüşsünüzdür bu habere hem burdan evini geçindirip hem de karalayanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000