15 Temmuz 2016, Cuma 09:54:39

Pegasus da ilk 6 ay rakamlarını açıkladı

Pegasus Havayolları Ocak-Haziran dönemine ilişkin trafik rakamlarını açıkladı.
  • Saw in ahl kuleye bagli oldugu surede gecikmeler normal ikinci pist acil lazim bunlar sirketlerin teker koyma zamaninda kalkip musteri memnuniyeti ile ilgili konular sirketler kazanacak ki sirketler ayakda dursun is imkani olsun da ise alimlarda verilen sozler verilen taahutler ise baslayinca unutuldu simdi ise isine gelen calissin gelmeyen gule gule hadi hayirlisi diyelim
  • 2yıldız kategorisinden çıkmak için çalışmalı. Tek yıldız sadece kuzey kore havayolu çünkü.
  • Büyüksün pegasus başarılar her zaman da pegasus
  • Marka vermek istemiyorum, diğer yer hizmetlerinin şartlarını çok çabuk unuttunuz... Ama mühim değil çalışmak istemeyenleri kimse zorla tutmuyor burada. Biz ailemize yeteriz.

Pegasus Havayolları Ocak-Haziran dönemine ilişkin trafik rakamlarını açıkladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre; ilk 6 ayda 11.2 milyon yolcu taşındı.

Geçtiğimiz yıla göre artış kaydeden Pegasus'da doluluk oranında gerileme yaşandı.

İşte Pegasus'un ilk 6 aydaki performansı:

Pegasus da ilk 6 ay rakamlarını açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

guest ~ 2 yıl önce
Saw in ahl kuleye bagli oldugu surede gecikmeler normal ikinci pist acil lazim bunlar sirketlerin teker koyma zamaninda kalkip musteri memnuniyeti ile ilgili konular sirketler kazanacak ki sirketler ayakda dursun is imkani olsun da ise alimlarda verilen sozler verilen taahutler ise baslayinca unutuldu simdi ise isine gelen calissin gelmeyen gule gule hadi hayirlisi diyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 2 yıl önce
2yıldız kategorisinden çıkmak için çalışmalı. Tek yıldız sadece kuzey kore havayolu çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
Pegasus izlediği politika itibari ile Ryanair in biraz (-cık) yumuşatılmış hali. Dolayısıyla uçakları uçacak seviyede olduktan sonra çok ta bir kalite sunma amaçları yok. Zaten Pegasus a binen yolcunun da beklentisi çok yüksek olmamalı. Hatta mümkünse beklentisi olmamalı.
Beklentisiz ~ 2 yıl önce
Bizde kültür farkı var. Rynair lowcost, pegasus ultra low cost olaram geçer. Sadece bilet satacaksa 250-300 tl bilet satmYacak o zaman madem beklenti olmayacaksa 100 tl e uçalım fix.
Airbus ~ 2 yıl önce
Büyüksün pegasus başarılar her zaman da pegasus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıptır ! ~ 2 yıl önce
Marka vermek istemiyorum, diğer yer hizmetlerinin şartlarını çok çabuk unuttunuz... Ama mühim değil çalışmak istemeyenleri kimse zorla tutmuyor burada. Biz ailemize yeteriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
apron ~ 2 yıl önce
Tamta senin gibileri anlattim iste cebiniz dolu tuzunuz kuru sizede sira gelecek merak etmeyin
punisher ~ 2 yıl önce
tabi anca tutmayın diyip geçin kendi adamlarınızı kayırıyorsunuz okumuş etmiş onca kalifiyeli adam varken gidip abuk subuk tipleri alıp onlara değer veriyorsunuz aile imiş he ya he yemezler külahıma anlat İstanbul hava yolları gibi olsun sonunuz ha ha ha :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000