18 Ocak 2010, Pazartesi 13:12:39

PEGASUS ÇOCUKLARININ UÇUŞ GÜVENLİĞİ

Kabin ekiplerinin kalkıştan önce verdiği güvenlik bilgilerinin yer aldığı ve uçaklarda kabin içi ekranlarından gösterilecek güvenlik demosu, miniklerin rol almasıyla keyifli ve dikkat çekici bir hale büründü.
  • emın olun o suratına ıcınızden bırı asmıstır hostes mostes ama o da ınsan bır yere kadar
  • yolcular otobüs fiyatlarından daha uygun fiyatlarla uçak bileti alıyorlar ve saatlerce yolculuk yerine minimum sürede gitmek istedikleri yere ulaşabiliyorlar.verdikleri para karşılığında uçağı satın almış hissine kapılmayıp ayakları yere basmalı ve sonuçta uçuşlarda yolcu güvenliği nedeniyle gerekli imkanları zorlamamaları gerekir.yabancılar için görgüsüz dedirtmeyelim kendimize.
  • Hayatımda güvenlik demosunu hiç bu kadar dikkatli izlememiştim, hiçbir ayrıntı kaçırılmamış, eline sağlık Pegasus misafir 2010
  • DEMO GERÇEKTEN SÜPER OLMUŞ.ÖZELLİKLE SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE UÇAN O ASIK SURATLI PEGASUS HOSTESLRİ HİÇ BİRŞEY YAPMASIN DİREKT BU DEMO GELSİN DE BİRAZ ÖRNEK ALSINLAR.ZATEN UÇAKTA BİŞEY YİYİP İÇEN YOK 5 TANE ASIK SURATLIYI AYNI ANDA GÖRMEK BİRÇOK YOLCUYU RAHATSIZ EDİYOR VE GÖZ ZEVKİNİ BOZUYOR EN İYİSİ SAYIN SABANCI ASIK SURATLI HOSTES SAYISINI HER UÇUŞ İÇİN İKİ YE DÜŞÜRSE BÜYÜK KAR ELDE EDER........

Pegasus Kabin Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Özsoy, “Uçuş güvenliği için kalkış öncesi kabin ekiplerinin kemer kullanımı, oksijen maskesi takılması gibi konularda verdiği güvenlik bilgileri, airshow’u olan uçaklarda ekranlarda gösterilecek. Bu bilgileri konuklarımızın uçuş güvenliğine dikkatlerini çekmek için Pegasus çocuklarının rol aldığı film ile renkli hale getirdik” dedi.

3 ile 8 yaşları arasındaki 21 çocuğun rol aldığı güvenlik demosu, Atatürk Havalimanı’nın içerisinde bakım hangarında özel olarak hazırlanan sette 50 kişilik ekibin görev aldığı çekim, Pegasus’un son teslim aldığı ‘Merve’ isimli  Boeing 737-800 model uçakta gerçekleştirildi. Filmpark tarafından  çekilen, İngilizce ve Türkçe versiyonları bulunan filmin yönetmenliğini Filmpark’dan Duygu Güzelmeriç yaptı.

Oldukça eğlenceli geçen çekimlerde heyecanları gözlerinden okunan minikler, zaman zaman 50 kişilik çekim ekibine zor anlar yaşatsa da ortaya çıkan sonuç herkesi mutlu etti. İlk kamera deneyimlerini yaşayan 21 minik, gelecekte gülümseyerek hatırlayacakları çok özel anılarla çekimden ayrıldı.

Film, Pegasus Havayolları’nın Boeing 737-800 model altı uçağında Ocak 2010’dan itibaren yayınlanmaya başlanacak.

PEGASUS ÇOCUKLARININ UÇUŞ GÜVENLİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
emın olun o suratına ıcınızden bırı asmıstır hostes mostes ama o da ınsan bır yere kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yolcular otobüs fiyatlarından daha uygun fiyatlarla uçak bileti alıyorlar ve saatlerce yolculuk yerine minimum sürede gitmek istedikleri yere ulaşabiliyorlar.verdikleri para karşılığında uçağı satın almış hissine kapılmayıp ayakları yere basmalı ve sonuçta uçuşlarda yolcu güvenliği nedeniyle gerekli imkanları zorlamamaları gerekir.yabancılar için görgüsüz dedirtmeyelim kendimize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayatımda güvenlik demosunu hiç bu kadar dikkatli izlememiştim, hiçbir ayrıntı kaçırılmamış, eline sağlık Pegasus misafir 2010

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
DEMO GERÇEKTEN SÜPER OLMUŞ.ÖZELLİKLE SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE UÇAN O ASIK SURATLI PEGASUS HOSTESLRİ HİÇ BİRŞEY YAPMASIN DİREKT BU DEMO GELSİN DE BİRAZ ÖRNEK ALSINLAR.ZATEN UÇAKTA BİŞEY YİYİP İÇEN YOK 5 TANE ASIK SURATLIYI AYNI ANDA GÖRMEK BİRÇOK YOLCUYU RAHATSIZ EDİYOR VE GÖZ ZEVKİNİ BOZUYOR EN İYİSİ SAYIN SABANCI ASIK SURATLI HOSTES SAYISINI HER UÇUŞ İÇİN İKİ YE DÜŞÜRSE BÜYÜK KAR ELDE EDER........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000