01 Temmuz 2015, Çarşamba 13:17:33

Pegasus Cargo'da görev değişikliği

‘Göndermenin Kolay Yolu’ mottosuyla 37 ülkede 91 noktaya gönderileri ulaştıran Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’de yeni atamalar gerçekleşti.
  • kardesi thy'de bilmem ne makaminda kendisi pgs'de kargo bilmem nesi...bu kardeslerin torpilleri kim acaba ???
  • bu adama vericen 747F bak nasıl köşeyi döndürüyor sana...
  • low cost işte .Kişi başına 3 görev.
  • Selim kardeşim, pegafoss taki kargo bildiğimiz kargo değidirl. Pegafoss zihniyetine göre kargo; yolcudur, mecburen uçağa yüklemek zorunda oldukları kabin elemanlarıdır ve torpilli olanlar dışındaki pilotlardır. Dağ gibi olmuş sorunlar da bundan kaynaklanmaktadır.

Yeni atamalara göre; Tansu Bölükbaşı Kargo Satış, Pazarlama ve Rezervasyon Müdürü, Nilsu Çetin Kargo Kalite, SMS ve Anlaşmalar Müdürü, Necmi Özkürkçüler İç Hatlar ve Anadolu Kargo Satış Müdürü, Ata Tokoğlu Vekaleten Kargo Operasyon Müdür Yardımcısı ve Atılım Engin Yer İşletme Kargo Ramp Hizmetleri Müdür Yardımcısı oldu.

Pegasus Kargo Direktörü Aydın Alpa konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Pegasus’un her geçen gün uçuş ağını genişlettiğini ve filosuna katılan yeni uçaklarla kargo kapasitesini arttırdığını söyledi.

Artan hacimlerle birlikte yeni insan kaynağına ihtiyaç duyulduğunu aktaran Alpa, “Hizmet sektöründe insan kaynağı kalitesi, verdiğiniz hizmeti doğrudan etkiliyor. Havacılık ile lojistiğin kesiştiği nokta olan hava kargoda performans için kaliteli, eğitimli, deneyimli ve iletişim becerisi yüksek çalışanlara ihtiyaç var. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz atamaları bu düşünce ile gerçekleştirdik” dedi.

Pegasus Cargo'da görev değişikliği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

torpilli kardesler ! ~ 3 yıl önce
kardesi thy'de bilmem ne makaminda kendisi pgs'de kargo bilmem nesi...bu kardeslerin torpilleri kim acaba ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pgss ~ 3 yıl önce
bu adama vericen 747F bak nasıl köşeyi döndürüyor sana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasus ~ 3 yıl önce
low cost işte .Kişi başına 3 görev.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim'e ~ 3 yıl önce
Selim kardeşim, pegafoss taki kargo bildiğimiz kargo değidirl. Pegafoss zihniyetine göre kargo; yolcudur, mecburen uçağa yüklemek zorunda oldukları kabin elemanlarıdır ve torpilli olanlar dışındaki pilotlardır. Dağ gibi olmuş sorunlar da bundan kaynaklanmaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000