29 Mayıs 2017, Pazartesi 02:03:05

Pegasus bir uçağını daha filodan çıkarıyor

Geçtiğimiz günlerde birçok uçağını filosundan çıkartan Pegasus Havayolları'nın bir adet Boeing B737-800 tipi uçağını daha filodan çıkardığı öğrenildi.
  • arkadaşlar pegasus yeni nesil neo motor yakıt tasarruflu motorlara sahip uçak filosu oluşturuyor bütün mesele bu
  • Sanırım uçakları satıp otobüs filosu kurcaklar Pegasus Onur'a yapamaz gerçi
  • Bu satışlar hayra alamet mi değil mi bilemedim . yakında satacaklar mi acaba . araplara satılacağı doğru mu ?pegasus da giderse ucuz uçuşlar hayal olur bence . pegasus ikram falan yapmıyor yada zamanında kalkmıyor falan . bunlar neyse de . thy nin fahiş fiyatları ile bir yere ücmdk mümkün değil . pegasus yarattığı rekabetle uygun fiyatla ra uçabiliyoruz .izmir hava alanına da alması ile yeni yerler e izmir den direk uçuşlar bekliyoruz .
  • ben pegasustan son derece memnunum. fiyat performansı çok iyi. okadar yeni uçak alıyorsa eskiyi niye elde tutacak ki? siz anca siyasi yorum yapın. pegasus olmasa thy ile içhatlarda 150 dolardan uçardınız. TL ile değil. ama pegasus iyi rekabet ediyor.

Geçtiğimiz günlerde birçok uçağını filosundan çıkartan Pegasus Havayolları'nın bir adet Boeing B737-800 tipi uçağını daha filodan çıkardığı öğrenildi.

AirportHaber'e gelen bilgilere göre; TC-AAT kuyruk tesciline sahip Boeing 737-800 tipi uçağın İngiltere'ye gönderildiği belirtildi. Uçağın İngiltere'deki East Midlands Havalimanı'na Rus havayolu şirketi Nordwind Havayolları renklerine boyandığı öğrenildi. 

TC-AAT kuyruk tescilli uçak, 2010 yılında Boeing'den fabrika çıkışlı olarak Pegasus filosuna katılmıştı.

©AirportHaber

Pegasus bir uçağını daha filodan çıkarıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

ato ~ 1 yıl önce
arkadaşlar pegasus yeni nesil neo motor yakıt tasarruflu motorlara sahip uçak filosu oluşturuyor bütün mesele bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bılgin ~ 1 yıl önce
Sanırım uçakları satıp otobüs filosu kurcaklar Pegasus Onur'a yapamaz gerçi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu satislar ne demek ~ 1 yıl önce
Bu satışlar hayra alamet mi değil mi bilemedim . yakında satacaklar mi acaba . araplara satılacağı doğru mu ?pegasus da giderse ucuz uçuşlar hayal olur bence . pegasus ikram falan yapmıyor yada zamanında kalkmıyor falan . bunlar neyse de . thy nin fahiş fiyatları ile bir yere ücmdk mümkün değil . pegasus yarattığı rekabetle uygun fiyatla ra uçabiliyoruz .izmir hava alanına da alması ile yeni yerler e izmir den direk uçuşlar bekliyoruz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ancak yorum yapın ~ 1 yıl önce
ben pegasustan son derece memnunum. fiyat performansı çok iyi. okadar yeni uçak alıyorsa eskiyi niye elde tutacak ki? siz anca siyasi yorum yapın. pegasus olmasa thy ile içhatlarda 150 dolardan uçardınız. TL ile değil. ama pegasus iyi rekabet ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lowcostçu ~ 1 yıl önce
arkadaşım eski uçak dediğin 2010 model. 7 yaşındaki uçak yaşlı bir uçak mı?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000