09 Şubat 2016, Salı 12:28:48

Pegasus biletleri ücretsiz değiştirecek

Pegasus HavaYolları, seyahat planları sıkça değişen misafirleri için biletlerini istedikleri yön ve tarihe ceza ödemeden değiştirebilme hakkı sunmaya başladı.
  • Bu sorunlarla karsilasmak istemiyorsaniz oncesinde bilgilendirilmek ve ucretsiz destek almak istiyorsaniz biletinizi Tursab uyesi seyahat acentalarindan alin mesela ben atoll turizm kadikoy altiyol'dan aliyorum her seferinde en ucuza bilet sunuyorlar
  • Pegasus Flex almayın. Hiçbir avantajı yok ve daha fazla zararı var. Değişikte bagaj hakkınız iptal ediliyor ve 20kg bagaj için 160TL ödemeniz gerekiyor. Diyelim 100TL bilet aldınız ve değişiklik yapmak istiyorsunuz. Yeni biletin fiyatı 120 TL aradaki farkı 20 TL ödemeniz gerekiyor ve ayrıca 20kg bagaj isterseniz 160 TL daha ek ücret ile toplamda 280 TL ödemiş olacaksınız. Aynı tarihe yeni müşteri olarak baktığınızda bilet fiyatını 80 TL olarak görürseniz şaşırmayın. Pegasus bu şekilde milleti dolandırıyor.
  • Ben şahsen pegasusu takdir ediyorum.3 kez THY'nı Sabiha Gökçen'den resmen kovdu.E THY'nin ortağı Sınexpress'in başına gelene ne demeli.Adamlar 3 sene önce korkup Sabiha Gökçen'den çıkmadımı?Sanki başka İstanbul var gibi
  • Adam gidip düşük sezondan en dip fiyattan bilet alacak. yüksek sezonda ücretsiz bileti değiştirecek(10euro idi yanlış hatırlamıyorsam) aynı klastaki ücret için geçerli bu .

Pegasus HavaYolları, seyahat planları sıkça değişen misafirleri için biletlerini istedikleri yön ve tarihe ceza ödemeden değiştirebilme hakkı sunmaya başladı. Pegasus’un yeni hizmeti “Pegasus Flex”i biletleme sırasında satın alan misafirler, uçuşlarına iki saat kalana kadar ceza ödemeden biletlerini sınırsız değiştirme hakkına sahip oluyor.

Biletlerini önceden satın alarak en uygun fiyatları yakalamak isteyen ancak seyahat planları sıkça değişen Pegasus misafirlerinin artık endişe etmesine gerek yok. Misafirler, biletlerini alırken Pegasus’un yeni hizmeti “Pegasus Flex”i seçerek, seyahat planlarını değiştirmeleri gerektiğinde biletlerini ceza ödemeden diledikleri yöne ve tarihe dönüştürebilecek.

Pegasus’un yeni sınırsız bilet değiştirme hakkı “Pegasus Flex”e sahip olmak için flypgs.com’dan bilet alırken Pegasus Flex kutusunu işaretlemek yeterli. Yurt içi uçuşlarda 9,99 TL’den yurt dışı uçuşlarda 9,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alınabilen “Pegasus Flex”, aktarmalı uçuşlarda da geçerli.  Misafirler, “Pegasus Flex” ile yaptıkları değişikliklerde eski uçuşları ile yeni uçuşları arasında fiyat farkı varsa yalnızca bu farkı ödeyerek yeni biletlerini alabilecek ve değişiklikler için ceza veya kesinti ödemeyecek. Bilet alırken “Pegasus Flex” ürününü de satın alan misafirler, biletlerini uçuşlarına iki saat kalana kadar sınırsız değiştirme hakkına sahip olacak.

Pegasus biletleri ücretsiz değiştirecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ahmet bal ~ 5 ay önce
Bu sorunlarla karsilasmak istemiyorsaniz oncesinde bilgilendirilmek ve ucretsiz destek almak istiyorsaniz biletinizi Tursab uyesi seyahat acentalarindan alin mesela ben atoll turizm kadikoy altiyol'dan aliyorum her seferinde en ucuza bilet sunuyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aşkın Ceyhan ~ 9 ay önce
Pegasus Flex almayın. Hiçbir avantajı yok ve daha fazla zararı var. Değişikte bagaj hakkınız iptal ediliyor ve 20kg bagaj için 160TL ödemeniz gerekiyor. Diyelim 100TL bilet aldınız ve değişiklik yapmak istiyorsunuz. Yeni biletin fiyatı 120 TL aradaki farkı 20 TL ödemeniz gerekiyor ve ayrıca 20kg bagaj isterseniz 160 TL daha ek ücret ile toplamda 280 TL ödemiş olacaksınız. Aynı tarihe yeni müşteri olarak baktığınızda bilet fiyatını 80 TL olarak görürseniz şaşırmayın. Pegasus bu şekilde milleti dolandırıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 2 yıl önce
Ben şahsen pegasusu takdir ediyorum.3 kez THY'nı Sabiha Gökçen'den resmen kovdu.E THY'nin ortağı Sınexpress'in başına gelene ne demeli.Adamlar 3 sene önce korkup Sabiha Gökçen'den çıkmadımı?Sanki başka İstanbul var gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mantıklı olun ~ 2 yıl önce
Adam gidip düşük sezondan en dip fiyattan bilet alacak. yüksek sezonda ücretsiz bileti değiştirecek(10euro idi yanlış hatırlamıyorsam) aynı klastaki ücret için geçerli bu .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000