28 Eylül 2008, Pazar 09:21:01

Pegasus, bayram tatilinde tam dolacak!

Pegasus Havayolları, 9 günlük bayram tatili boyunca yaklaşık 100 bin yolcu taşıyarak doluluk oranlarında tavan yapacak.
  • Havaci, bende Samsundanim, bende Pegasusun farkli yerlerden Samsuna ucmasini istiyorum. Ayrica yakinda Istanbuldan ucacakmis, buna antalyayida ilave etse iyi olur. Ama senin gibi hem NEFRET edip hemde PEGASUSU seveni görmedim. Yorum yazarken iki defa düsünerek yaz, ey HAVACI!!!
  • doğrudur zamanınada karsa özel havayolları uçtu onurair ve atlasjet uçtular bunlarla beraber thy de uçuyoırdu sahipmiçıkılmadı thy fiyat indirdi atlasjet dolmadan hiçbiri dolmuyordu. bilmem siz ne sıfatla konuşuyorsunuz. meydanımız kapandı 12 ay sürdü uçuşları başka illere değiştirdiler. uçakların dolu boşunu DHM den alabilirsiniz. ben memleket sevdalısıyım. herşeyin iyisi ve güzelini KARSıma isterim. sen bundan üzülme kardeş. karsı sevsende sevmesen ben seni seviyorum. saygılarımla
  • YOLUN AÇIK OLSUN SEN UÇTUĞUN MÜDDETCE BİZ SENDEN VAZGEÇEMEZİK.HELAL OLSUN
  • Her ilgili ilgisiz başlığa KARS'a da uçun yazan KARS'lı vatandaşlar!!! Bana gına geldi her haberde sizin buraya da uçun yazılarınızı okumaktan. Zamanında uçanlar vardı da ne oldu?? Sahip mi çıktınız. 61 saatlik tren yolculukları mı birşeyler hatırlattı acaba???

Pegasus Havayolları'nın, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili süresince 100 bin kişiyi taşıyacağı ve yoğun talep dolayısıyla ek seferler düzenleyeceği bildirildi.

Pegasus müşterilerinin, bayramda daha çok Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Mardin, Trabzon ve Van, dış hatlarda Amsterdam, Kopenhag, Köln, Londra, Lefkoşa, Münih ve Zürih karşılıklı seferleri için bilet aldı.

Pegasus, bayram tatilinde tam dolacak!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Pegasus ~ 10 yıl önce
Havaci, bende Samsundanim, bende Pegasusun farkli yerlerden Samsuna ucmasini istiyorum. Ayrica yakinda Istanbuldan ucacakmis, buna antalyayida ilave etse iyi olur. Ama senin gibi hem NEFRET edip hemde PEGASUSU seveni görmedim. Yorum yazarken iki defa düsünerek yaz, ey HAVACI!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 10 yıl önce
doğrudur zamanınada karsa özel havayolları uçtu onurair ve atlasjet uçtular bunlarla beraber thy de uçuyoırdu sahipmiçıkılmadı thy fiyat indirdi atlasjet dolmadan hiçbiri dolmuyordu. bilmem siz ne sıfatla konuşuyorsunuz. meydanımız kapandı 12 ay sürdü uçuşları başka illere değiştirdiler. uçakların dolu boşunu DHM den alabilirsiniz. ben memleket sevdalısıyım. herşeyin iyisi ve güzelini KARSıma isterim. sen bundan üzülme kardeş. karsı sevsende sevmesen ben seni seviyorum. saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARTAL ~ 10 yıl önce
YOLUN AÇIK OLSUN SEN UÇTUĞUN MÜDDETCE BİZ SENDEN VAZGEÇEMEZİK.HELAL OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mrdnmz ~ 10 yıl önce
Her ilgili ilgisiz başlığa KARS'a da uçun yazan KARS'lı vatandaşlar!!! Bana gına geldi her haberde sizin buraya da uçun yazılarınızı okumaktan. Zamanında uçanlar vardı da ne oldu?? Sahip mi çıktınız. 61 saatlik tren yolculukları mı birşeyler hatırlattı acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000