24 Mart 2011, Perşembe 14:17:16

PEGASUS, BARKOD SİSTEMİNE GEÇTİ

Pegasus Havayolları, Türkiye’de ilk defa barkod ile mobil check-in işlemini başlattı.
  • Arkadaşında dediği gibi insan misafirine ikram ettiği sudan para alırmı ? Misafir anlayışı Öger Türk Tur'un İst.AHL'den ve Anadolu'dan yaptığı uçuşlarda görün... Yolcuların bagaj hakkı 30kg ve yeme içme bedeva...
  • bunda gelen mesaj içinde bir adres linki var onu bilgisayarınıza yazın ve çıktısını alın babalar gibi kullanın cep telefonundan okumasına gerek yok makinaların. rahat edersiniz. bununla beraber internet checkin yaptırdığınızda valiziniz yoksa zaten kontuara gitmenize gerek yok. valiz varsa yine kontuara gideceksiniz. yoksa ali babanın 40 haramilerine binemezsiniz :)
  • Bu iyi bir şey hemen niye kötülüyor ya ada küçümsüyorsunuz ki.Check in e tekrar gitmek isteyen gitsin.Bunuda zamanla öğrenir herkes.
  • Bu "Misafirlerimiz" edebiyatı da sıktı artık.Ne misafiri kardeşim insan misafirine ikram ettiği su dan ( su diyorum,sandöviç vs. demiyorum) bile para alırmı.Şunun adına adam gibi "Yolcularımız" deseniz olmuyor mu yani.

Cep telefonundan mobile.flypgs.com mobil sitesine girerek, check-in yapan Pegasus misafirleri, ceplerine gelen barkod ile daha hızlı ve kolayca seyahat ediyor.

Sektöre getirdiği yeniliklerle misafirlerini ekonomik fiyatlara, en güvenli ve en hızlı şekilde uçurmayı hedefleyen Pegasus Hava Yolları, check-in sürecinde zaman kaybını da minimize ediyor.

Türkiye’de yine bir ilke imza atan Pegasus, “Barkod ile Mobil Check-in” uygulamasıyla uçakla seyahat etmeyi tercih edenlere bir kolaylık daha sunuyor.

PEGASUS, BARKOD SİSTEMİNE GEÇTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşında dediği gibi insan misafirine ikram ettiği sudan para alırmı ? Misafir anlayışı Öger Türk Tur'un İst.AHL'den ve Anadolu'dan yaptığı uçuşlarda görün... Yolcuların bagaj hakkı 30kg ve yeme içme bedeva...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bunda gelen mesaj içinde bir adres linki var onu bilgisayarınıza yazın ve çıktısını alın babalar gibi kullanın cep telefonundan okumasına gerek yok makinaların. rahat edersiniz. bununla beraber internet checkin yaptırdığınızda valiziniz yoksa zaten kontuara gitmenize gerek yok. valiz varsa yine kontuara gideceksiniz. yoksa ali babanın 40 haramilerine binemezsiniz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu iyi bir şey hemen niye kötülüyor ya ada küçümsüyorsunuz ki.Check in e tekrar gitmek isteyen gitsin.Bunuda zamanla öğrenir herkes.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu "Misafirlerimiz" edebiyatı da sıktı artık.Ne misafiri kardeşim insan misafirine ikram ettiği su dan ( su diyorum,sandöviç vs. demiyorum) bile para alırmı.Şunun adına adam gibi "Yolcularımız" deseniz olmuyor mu yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000