09 Ekim 2009, Cuma 11:52:47

Pegasus ana sponsor oldu

Dünyanın en ünlü İngiliz buz şov grubu "Cirque de Glace", Pegasus Havayolları ana sponsorluğunda Banu Noyan organizasyonuyla 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’da izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.
  • cayiniza bile goz dikenlere direnemeyecek basiretsiz ,personeline uzak yoneticileriniz nerden gelmis , ithal mi? aman beyim,aman pasamci tayfa ne kadar maas+prim+fm+yalamalik odenegi vs aliyorlar bileniniz varmi.hepsi transfer oldugu icin ilave transfer ucreti de almis olmasinlar sakin.Pegasus nasil ucuz ucuyor,alttakilerin ozverisi ile ! anladiniz siz onu ???
  • anlaşıldı bizim çayların paralarının nereye gitti ota bilmem nereye gitmiş.zaten bizde çay sevmiyoduk.karda kışta dışarda çalışıp gelince artık sıcak su içeriz.çok ta meraklısı değiliz çalışanına değer vermeyen bi amir memur grubundan bişey beklenmez.siz alın fosilleri devam edin....
  • cok ta meraklisin ,kendi suratina bak cin carpigi gibi olmussa anlarsin !!!
  • Sen nereden biliyorsun kaymayı sevdiğini? Bir tecrübenmi var:))))

Sanat ve spor dallarında birçok önemli organizasyona ana sponsor olan Pegasus, bu sefer dünyanın en büyük İngiliz buz şovu grubu Cirque de Glace'in 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center'daki şovuna ana sponsor oluyor.

Buz, müzik, akrobasi ve dansın eşsiz kostümlerle renklenip sahneye taşındığı şov için birçoğu şampiyon buz dansçısı olan 90 buz patenci sahne alacak. Muhteşem şova 40 kişilik teknik yönetici ve asistan kadrosu da destek verecek. Ses, ışık, dekor ve tüm teknik malzemenin İngitere'den bir gemi ile getirileceği şov için, Tim Maslak Show Center'da buzdan bir sahne hazırlanarak bir ilk gerçekleşecek.Gösteri

Muhteşem Show'un biletleri; Biletix 0216 556 98 00 ve Tim Maslak Show Center 0212 286 66 86 gişelerinden temin edilebiliyor.

Pegasus ana sponsor oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
cayiniza bile goz dikenlere direnemeyecek basiretsiz ,personeline uzak yoneticileriniz nerden gelmis , ithal mi? aman beyim,aman pasamci tayfa ne kadar maas+prim+fm+yalamalik odenegi vs aliyorlar bileniniz varmi.hepsi transfer oldugu icin ilave transfer ucreti de almis olmasinlar sakin.Pegasus nasil ucuz ucuyor,alttakilerin ozverisi ile ! anladiniz siz onu ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
anlaşıldı bizim çayların paralarının nereye gitti ota bilmem nereye gitmiş.zaten bizde çay sevmiyoduk.karda kışta dışarda çalışıp gelince artık sıcak su içeriz.çok ta meraklısı değiliz çalışanına değer vermeyen bi amir memur grubundan bişey beklenmez.siz alın fosilleri devam edin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
cok ta meraklisin ,kendi suratina bak cin carpigi gibi olmussa anlarsin !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sen nereden biliyorsun kaymayı sevdiğini? Bir tecrübenmi var:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000