23 Şubat 2015, Pazartesi 21:12:40

PEGASUS AIRBUS VE BOEING KİRALADI

Pegasus Havayolları, leasing firması Avolon'dan bir Airbus ve bir de Boeing tipi uçak kiraladı.
  • Pegasus Orgi'ye uçacak mı?
  • Benim anlamadigim 49 liraya antalyadan istanbula gidebiliyosun.adamlar birde sana menumu versin amk.mallar ya zorlami ucuruyo alma bilet.1 sandvic 1 kola icin git 50 lira fazla ver thy ye
  • dolsun koltuklar gelsin uçaklar bunlarda yeni sayılır 2011 model her yeni uçak memleketimiz için hayırlı olsun. olsun pegasus havayolları da büyüsün varsın adamlar fabrika çıkışı uçakları satın alıyorlar rekabet etsinler. uçtum geçende yeni aldıkları Airbus 320 ile koltuklar dar ama temiz uçak cabini ferah ışıklandırma sistemi çok güzel yormuyor insaının gözünü servis iyi paralı zaten ..
  • Kiralık gelen TC-CPV tescilli uçak da SkyInterior kabinine sahip. Bu sefer eski getirmediler. TC - DCE zaten fabrika çıkışlı bir uçak. Maaşallah Pegasus'a...

Pegasus Havayolları, leasing şirketi Avolon firmasından bir adet Boeing 737-800 ve bir adet de Airbus A320-200 tipi uçak uçak kiraladı.

Avolon firmasından daha önce de 4 adet Airbus A320 kiralayan Pegasus Havayolları'nın yoğun doluluk nedeniyle bu yönteme başvurduğu öğrenildi.

Kiralanan iki uçaktan Airbus A320, Sabiha Gökçen Havalimanı'na boyasız bir şekilde geldi. Airbus A320 tipi uçağa TC-DCE tescili verilirken, Boeing B737-800 tipi uçağa ise TC-CPV tescili verdildi ve uçak Hira ismini aldı.

Pegasus'un filosuna kattığı TC-CPV tescilli Boeing B737-800 tipi uçağın daha önce Air Berlin filosunda görev yaptığı ve Sky Interior kabin dizaynına sahip olduğu öğrenildi. Öte yandan TC-CPV tescilli uçak ilk uçuşunu 2011 yılında gerçekleştirdi.

©AirportHaber ÖZEL

PEGASUS AIRBUS VE BOEING KİRALADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Orgi ~ 3 yıl önce
Pegasus Orgi'ye uçacak mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Benim anlamadigim 49 liraya antalyadan istanbula gidebiliyosun.adamlar birde sana menumu versin amk.mallar ya zorlami ucuruyo alma bilet.1 sandvic 1 kola icin git 50 lira fazla ver thy ye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
caamroth ~ 3 yıl önce
dolsun koltuklar gelsin uçaklar bunlarda yeni sayılır 2011 model her yeni uçak memleketimiz için hayırlı olsun. olsun pegasus havayolları da büyüsün varsın adamlar fabrika çıkışı uçakları satın alıyorlar rekabet etsinler. uçtum geçende yeni aldıkları Airbus 320 ile koltuklar dar ama temiz uçak cabini ferah ışıklandırma sistemi çok güzel yormuyor insaının gözünü servis iyi paralı zaten ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC-CPV ~ 3 yıl önce
Kiralık gelen TC-CPV tescilli uçak da SkyInterior kabinine sahip. Bu sefer eski getirmediler. TC - DCE zaten fabrika çıkışlı bir uçak. Maaşallah Pegasus'a...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000