31 Mart 2009, Salı 14:19:11

PEGASUS ACİL PİLOT ARIYOR

Pegasus Havayolları, bir yandan filosunu genişletirken bir yandan da getirdiği uçaklarda görev yapacak uçuş ekibi arayışını sürdürüyor.
  • pegasus havayolları bir de antalya uçuşlarını başlatsa çok iyi olacak...
  • Pegasus maşallah tip eğitiminden köşeyi döndü,şimdide sıkışmış Pilot arıyor,,Ali kardeş biraz yeni ATPL li alda ,tipini ver maaşından kes,o zaman böyle aranmazsın,en azından açığını kapatırsın..
  • ERZURUMA degil elazıga başlıyor yazan arkadaş yanlış yazmış
  • sen gerçekten iyi değilsin ya:)))bundan önceki haberde rusya rusya diye inliyorsun şimdi pegasus ta uçarım şurda uçamma burda uçmam diye kafa ütülüyorsun.ay onur air ve thy de sana ne olur gel diye yalvarıyorlardıııı..ne olur gelll.aman allah korusun sen buralarda kaptan olursan hiç kimse binmez zaten o uçağa.pegasus ta seni zaten almaz.hadi yallah ülkene

Yaz sezonuna girilirken artması beklenen uçuş temposunu öngören Pegasus Havayolları, 8 deneyimli kaptan pilot arıyor. Filo genişletme çalışmalarını sürdüren şirket artan uçak sayısına paralel olarak kokpit ekibi arayışını da devam ettiriyor.

Şirket son olarak, 8 deneyimli kaptan pilot alacağını duyurdu. Pegasus Havayolları kaynaklarından edinilen bilgiye göre, yakın dönem içerisinde filoya 4 uçak daha katılacak. Filosunda 15 uçak bulunan Pegasus Havayolları yeni uçaklarla birlikte toplam 19 uçaklık bir filoya kavuşmuş olacak.

©AirportHaber.com

PEGASUS ACİL PİLOT ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
pegasus havayolları bir de antalya uçuşlarını başlatsa çok iyi olacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasus maşallah tip eğitiminden köşeyi döndü,şimdide sıkışmış Pilot arıyor,,Ali kardeş biraz yeni ATPL li alda ,tipini ver maaşından kes,o zaman böyle aranmazsın,en azından açığını kapatırsın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ERZURUMA degil elazıga başlıyor yazan arkadaş yanlış yazmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sen gerçekten iyi değilsin ya:)))bundan önceki haberde rusya rusya diye inliyorsun şimdi pegasus ta uçarım şurda uçamma burda uçmam diye kafa ütülüyorsun.ay onur air ve thy de sana ne olur gel diye yalvarıyorlardıııı..ne olur gelll.aman allah korusun sen buralarda kaptan olursan hiç kimse binmez zaten o uçağa.pegasus ta seni zaten almaz.hadi yallah ülkene

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000