15 Ekim 2013, Salı 10:55:20

PEGASUS 4 YENİ İÇ HAT NOKTASI AÇIYOR

Pegasus Hava Yolları, yeni noktalarla uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. İşte Pegasus'un yeni uçuş noktaları...
  • Bursa- adana bursa erzurum, bursa trabzon mutlaka olmakı kesin tutar
  • Erzurum samsun Erzurum izmir Erzurum Adana Erzurum Bursa Erzurum Antalya ... Bu hatlar mutlaka gerekli . Aktarma yapmaktan bıktık ...
  • Sayın pegasus yetkilileri erzurum adana haftada 1 defa bile olsa sefer koysaniz gerçekten duaciniz olacağız...
  • Erzurumlu nerdesiiiinnnn

Yeni noktalarla uçuş ağını genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, Aralık ayından itibaren Balıkesir/ Edremit, Şırnak’a; Ocak 2014’ten itibaren ise Erzurum ve Mardin’e uçmaya başlıyor. Yeni satışa açılan dört iç hat ile Pegasus Hava Yolları’nın uçuş ağı yurt içinde 31, yurtdışında 45 olmak üzere toplam 76 noktaya ulaşıyor.

Pegasus, 16 Aralık’tan itibaren Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü Sabiha Gökçen’den Balıkesir/ Edremit’e ve Edremit’ten İstanbul Sabiha Gökçen’e karşılıklı seferlerle uçacak.

Şirketin, Şırnak uçuşları ise 17 Aralık tarihinden itibaren başlıyor. Pegasus; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü karşılıklı seferlerle Şırnak’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e ve İstanbul Sabiha Gökçen’den Şırnak’a uçuracak.

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Erzurum arasında düzenlenecek seferler ise 20 Ocak 2014’ten itibaren haftanın her günü gerçekleştirilecek.

İSTANBUL-MARDİN SEFERLERİ DE BAŞLIYOR

2006 yılından bu yana İzmir’den Mardin’e seferler düzenleyen Pegasus, İstanbul-Mardin seferlerine başlıyor. Pegasus misafirleri, 21 Ocak 2014’ten itibaren Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü İstanbul Sabiha Gökçen’den Mardin’e ve Mardin’den İstanbul Sabiha Gökçen’e 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek. 

PEGASUS 4 YENİ İÇ HAT NOKTASI AÇIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Sinan ~ 4 yıl önce
Bursa- adana bursa erzurum, bursa trabzon mutlaka olmakı kesin tutar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçek ! ~ 4 yıl önce
Erzurum samsun Erzurum izmir Erzurum Adana Erzurum Bursa Erzurum Antalya ... Bu hatlar mutlaka gerekli . Aktarma yapmaktan bıktık ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mersinli ~ 5 yıl önce
Sayın pegasus yetkilileri erzurum adana haftada 1 defa bile olsa sefer koysaniz gerçekten duaciniz olacağız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERZURUMLU ~ 5 yıl önce
Erzurumlu nerdesiiiinnnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000