22 Aralık 2013, Pazar 16:21:15

PEGASUS 3 GÜNDÜR İPTAL EDİYOR, YOLCULAR PERİŞAN OLDU

Pegasus Havayolları'Nın Üsküp'ten İstanbul'a gelecek uçağı üç gündür seferini yapmayınca yolcular havalimanında perişan oldu...
  • Suan batum hava alanindayim thy batum istanbul seferi iptal olmus yarina biletim hazirlandi az sonra servis ile otele yerlestirilecegim aldigim biletin fiyati 79€ ucuz bilete hizmet var .
  • rumuzum saygılı vatandas ama pegasus bana saygımı bozdurmadan ben gideyım allahsız kıtapsız dınsız ımansız gavur tohumu pegasus :D ucakta ıkı 10 luk var mı dıye gezen mını eteklı muavınler vaar asskjdjaskdlşiasldkajsdn
  • resımdekı yer pegasus bılet satıs ofısı degıl..kullanılmayan ofıslerın resmını cekıp koymussunuz hava muhalefetı dıye bırsey var..ama anlamıyorsunuz degılmı..
  • Arkadaşlar Üsküpteki hava kirliliği ve sisten dolayı hiçbir uçuş yapılamıyor. Thy'nin uçuşları Ohrid'e yönlendiriliyor ve bunu da Tav Ohrid Havalimanı sitesinden takip edebilirsiniz. Pegasus yolcuları perişan oldu. Thy'den her zaman yapıcı bir cevap bulabilirsiniz.

Pegasus Havayolları'nın geçtiğimiz Cuma günü Üsküp'ten İstanbul'a gelecek uçağı bir türlü seferi yapamayınca Cuma gününden beri havalimanında bekleyen yolcular adeta perişan oldu. 

Cuma günü havalimanına gelen yolcular, seferin yapılmasını beklerken gelen mail ile ilk şoku yaşadılar. Pegasus'tan seferin hangi nedenle yapılmadığını da öğrenemediklerini ifade eden yolcuların bir çoğu geceyi terminalde geçirdi.

Cumartesi günü (dün) yapılacağı açıklanan seferin dün de yapılmadığı ve yolcuların sefer saatinden sonra mesaj ve mail yoluyla bilgilendirildiği öğrenildi.

Havalimanında seferin yapılmasını bekleyen yolcular bugün bir şok daha yaşadı. Üçüncü günde de seferin yapılmayacağını ve uçağın Pazartesi günü kalkacağını öğrenen yolcular adeta çılgına döndü.

Havalimanında yetkili bulamadıklarını ifade eden Pegasus yolcuları, çaresizce havalimanında seferin yapılmasını bekliyor. Terminalde adeta perişan olduklarını ve Pegasus'un ofisinde kimsenin olmadığını ifade eden yolcular geceyi havalimanında geçirerek yarın seferin yapılmasını bekleyecek.

Bu arada Pegasus Havayolları'nın, yoğun sis nedeniyle seferini icra edemediği ifade edildi.

©Airporthaber.com ÖZELPEGASUS 3 GÜNDÜR İPTAL EDİYOR, YOLCULAR PERİŞAN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

batum ~ 4 yıl önce
Suan batum hava alanindayim thy batum istanbul seferi iptal olmus yarina biletim hazirlandi az sonra servis ile otele yerlestirilecegim aldigim biletin fiyati 79€ ucuz bilete hizmet var .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saygılı vatandaş ~ 4 yıl önce
rumuzum saygılı vatandas ama pegasus bana saygımı bozdurmadan ben gideyım allahsız kıtapsız dınsız ımansız gavur tohumu pegasus :D ucakta ıkı 10 luk var mı dıye gezen mını eteklı muavınler vaar asskjdjaskdlşiasldkajsdn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
psngr ~ 4 yıl önce
resımdekı yer pegasus bılet satıs ofısı degıl..kullanılmayan ofıslerın resmını cekıp koymussunuz hava muhalefetı dıye bırsey var..ama anlamıyorsunuz degılmı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhammed ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar Üsküpteki hava kirliliği ve sisten dolayı hiçbir uçuş yapılamıyor. Thy'nin uçuşları Ohrid'e yönlendiriliyor ve bunu da Tav Ohrid Havalimanı sitesinden takip edebilirsiniz. Pegasus yolcuları perişan oldu. Thy'den her zaman yapıcı bir cevap bulabilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000