24 Eylül 2010, Cuma 08:40:09

Pegasus 2 yeni noktaya sefer başlatacak

Pegasus Havayolları’nın Kharkiv ve Tiflis Uçuşları Ekim’de Başlıyor!
  • Filo genc olsa kac yazar bakim onemli buna ilaveten temizlik denen sey pegasusa ugramiyor galiba ucaklar les gibi pislikten gecilmiyor. pegasusun genc filosuymus sevsinler yoksa ortalamaya filodaki kulustur 737 ler dahil degil mi acaba?Belki de bu genc filo lafi da acaba internetteki zamaninda kalkis performansi gibi balon mu dersiniz?
  • sizin için araştirdim.. son 6 ay içinde pegasus kayserinin 30 dakikayi gecen gecikmesi yok. alana gidiyoruz ne zaman ucacagi belli değil dediğiniz şirket bu mu ? pegasus dusmanisiniz..
  • pegasusu severim guzeldir ucuzdur ama low cost mantigi yok bu sirkette, Istanbul - Basel ucuslari her zaman easyjetten pahali ve hemen hemen THY ile ayni, sen eger low-costum diyorsan bende degilsin derim bu fiyatlandirma mantigiyla
  • Bakleyelim gorecegiz.Pegasus Sun Expresin full cektigi Kayseri Antalya hattinda nal topladigi icin cekildi sirket politikasidir bilemeyiz ama Anadolu Jet baslasin bakalim kac kisi SAW-ASR Pegasusla ucacak.Havaalanina gidiyoruz ama kacta ucacagi belli degil

Türkiye’nin en genç filosu ile dış hatlarda hızlı bir şekilde büyüyen Pegasus Hava Yolları, yurtdışındaki 25. noktası Tiflis seferlerine 09 Ekim 2010, 26. noktası olan Kharkiv seferlerine de 20 Ekim 2010’de başlıyor.

Biletleri 02 Eylül 2010 tarihinde satışa sunulan İstanbul-Kharkiv, Kharkiv - İstanbul  uçuşları, haftanın 7 günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecek. Hergün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan akşam 23.40’ta, Kharkiv’den de 02.45’te karşılıklı gerçekleşecek uçuşların tek yön bilet ücreti vergiler dahil 66,99 USD’den başlıyor.

Biletleri 06 Eylül 2010 tarihinde satışa sunulan İstanbul-Tiflis ve Tiflis- İstanbul uçuşları, haftanın 7 günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecek. Hergün İstanbul Sabiha Gökçen Havalima’nından akşam 23.40’ta, Kharkiv’den de 05.45’te karşılıklı gerçekleşecek uçuşların tek yön bilet ücreti vergiler dahil 79,99 EURO’dan başlıyor.
 

Pegasus 2 yeni noktaya sefer başlatacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
Filo genc olsa kac yazar bakim onemli buna ilaveten temizlik denen sey pegasusa ugramiyor galiba ucaklar les gibi pislikten gecilmiyor. pegasusun genc filosuymus sevsinler yoksa ortalamaya filodaki kulustur 737 ler dahil degil mi acaba?Belki de bu genc filo lafi da acaba internetteki zamaninda kalkis performansi gibi balon mu dersiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sizin için araştirdim.. son 6 ay içinde pegasus kayserinin 30 dakikayi gecen gecikmesi yok. alana gidiyoruz ne zaman ucacagi belli değil dediğiniz şirket bu mu ? pegasus dusmanisiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pegasusu severim guzeldir ucuzdur ama low cost mantigi yok bu sirkette, Istanbul - Basel ucuslari her zaman easyjetten pahali ve hemen hemen THY ile ayni, sen eger low-costum diyorsan bende degilsin derim bu fiyatlandirma mantigiyla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bakleyelim gorecegiz.Pegasus Sun Expresin full cektigi Kayseri Antalya hattinda nal topladigi icin cekildi sirket politikasidir bilemeyiz ama Anadolu Jet baslasin bakalim kac kisi SAW-ASR Pegasusla ucacak.Havaalanina gidiyoruz ama kacta ucacagi belli degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000