09 Aralık 2009, Çarşamba 10:14:50

Pegasus 19,99 Avro'ya uçuracak

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açılan yeni terminalle misafirlerine 2005 yılından bu yana sunduğu dinamik hizmeti devam ettiren Pegasus, yeni kampanyası ile yurtdışına 19.99 Euro’ya uçma fırsatı sunuyor.
  • Ben pegasusla dün ADB-SAW uçtum,hemde 9,90 lık biletle hiçbir sorun yaşamadım.
  • artik iyice inanmaya basladim ki pegasusun elemanlari isini yaprken ayrica yalamalik ve yalakalik ucreti de aliyor olmalilar . Cin carpiginin ucretli yalakalari sizler bu ulkede kac tane ozel havayolu batti iyi biliriniz , biraz geriye bakin anlarsiniz , onlarinda sizin gibi kadrolu yalakalari cok hizli sekilde sirketleri batirdilar Ucan yolcularin gorusleri onemli sizlerin degil .Bu hizla devam ederseniz 3-4 yila kalmaz patronun babadan kalan sermaye yi yukler gider bu alemden
  • BEN PEGASUS TEKNIK PERSONELIYIM.SADECE TEK SEY SOYLUYORUM;SAGOL PEGASUSUM,ALLAH ZEVAL VERMESIN.ZENGIN OLMAMIZ MUMKUN DEGIL,HIC DEGILSE COK SUKUR DURUMUMUZ IYI.COK HARIKA,SUPER DEGIL.AMA SUKUR OLSUN.EKMEGINI YIYORUZ.ELBET BU CAN SIPARANE CALISMAMIZ BOSA GITMIYECEK.ELBETTE BIR GUN COK DAHA IYI OLACAGIZ.SANA GUVENIM SONSUZ PATRONUM.SENDE BIZI YARI YOLDA BIZIM SENI BIRAKMADIGIMIZ GIBI BIRAKMIYACAGINA INANIYORUM.SANA INANIYORUZ,GUVENIYORUZ!!!YOLA DEVAM SONUNA KADAR BIRLIK,BERABERLIKLE,SEVGIYLE,GUZELLIKLE.YOLA DEVAM...SENI COK SEVIYORUM PATRONUM.
  • bir kere binip ayağı alışacağını zannediyorlar.halbuki bir binen bir daha binmemeye tövbe ediyor.zaten uçak biletleride o kadar ucuza gelmiyor yine aynı hesaba geliyor.ve daha kötü hizmet almış oluyorsın..

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Ali Sabancı'nın yaptığı Pegasus, misafirlerini yurtdışı uçuşlarında da ekonomik fiyatlarla uçurmaya devam ediyor. Pegasus, yeni kampanyası kapsamında 10,11,12 ve 13 Aralık tarihlerinde biletini alan misafirlerine Avrupa’ya tam 19.99 Euro’ya uçma fırsatı sunuyor. Mart sonuna kadar yapılacak Türkiye çıkışlı, yurtdışı tek yön seyahatlerde geçerli olacak kampanya ile Pegasus tek yön bilet ücretini 19.99 Euro olarak misafirlerine sunuyor.

Misafirlerine her zaman en ekonomik uçuş fırsatlarını sunan Pegasus Havayolları, Amsterdam,  Atina, Berlin, Brüksel, Basel-Mulhouse, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Londra, Münih, Stuttgart ve Zürih’e Türkiye çıkışlı direkt uçuşlarda geçerli olacak 19.99 Euro’luk kampanyası için biletlerini erkenden alan, ekonomik seyahat etme fırsatını yakalıyor.

Pegasus 19,99 Avro'ya uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ben pegasusla dün ADB-SAW uçtum,hemde 9,90 lık biletle hiçbir sorun yaşamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
artik iyice inanmaya basladim ki pegasusun elemanlari isini yaprken ayrica yalamalik ve yalakalik ucreti de aliyor olmalilar . Cin carpiginin ucretli yalakalari sizler bu ulkede kac tane ozel havayolu batti iyi biliriniz , biraz geriye bakin anlarsiniz , onlarinda sizin gibi kadrolu yalakalari cok hizli sekilde sirketleri batirdilar Ucan yolcularin gorusleri onemli sizlerin degil .Bu hizla devam ederseniz 3-4 yila kalmaz patronun babadan kalan sermaye yi yukler gider bu alemden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BEN PEGASUS TEKNIK PERSONELIYIM.SADECE TEK SEY SOYLUYORUM;SAGOL PEGASUSUM,ALLAH ZEVAL VERMESIN.ZENGIN OLMAMIZ MUMKUN DEGIL,HIC DEGILSE COK SUKUR DURUMUMUZ IYI.COK HARIKA,SUPER DEGIL.AMA SUKUR OLSUN.EKMEGINI YIYORUZ.ELBET BU CAN SIPARANE CALISMAMIZ BOSA GITMIYECEK.ELBETTE BIR GUN COK DAHA IYI OLACAGIZ.SANA GUVENIM SONSUZ PATRONUM.SENDE BIZI YARI YOLDA BIZIM SENI BIRAKMADIGIMIZ GIBI BIRAKMIYACAGINA INANIYORUM.SANA INANIYORUZ,GUVENIYORUZ!!!YOLA DEVAM SONUNA KADAR BIRLIK,BERABERLIKLE,SEVGIYLE,GUZELLIKLE.YOLA DEVAM...SENI COK SEVIYORUM PATRONUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bir kere binip ayağı alışacağını zannediyorlar.halbuki bir binen bir daha binmemeye tövbe ediyor.zaten uçak biletleride o kadar ucuza gelmiyor yine aynı hesaba geliyor.ve daha kötü hizmet almış oluyorsın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000