04 Temmuz 2017, Salı 19:49:28

Pegasus 10 Ağustos'ta uçuşlara başlıyor

Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Pegasus firması tarafından 10 Ağustos itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul-Sinop uçak seferlerinin başlayacağını müjdeledi.
  • Kış tarifesi açıldı. Haftanın her günü 41,99 tl den başlamış Pegasus. Hayırlı olsun Sinop lulara
  • Bu kentin avrupa yakasıda mevcut. Neden Atatürk havalimanında bulunmuyor ucuşlar.
  • tariferi seferlerin olmadığı uşak havalimanında daha dün bir polis memurumuz havalimanına nöbet devralmaya giderken şehit oldu. seferler uygun saatlerde uçaklar full çekerken niçin tarifeli seferler kapatıldı. uşak sanayisi, 40 bin öğrencisi bulunan üniversitesi ve kendine bağlı bulunmayan yakın ilçelerin hinterlandıyla tarifeli seferleri çok rahat kaldıracak ve geçmişte de kaldırmış bir şehir. zarar eden zafer havalimanı daha da zarar etmesin diye uşak gibi potansiyelli havalimanına sefer düzenlenmiyor kanımca.
  • Uşak seferlerini de bekliyoruz. Müthiş olur. Pgs hiç gelmedi. Gelenler hep full çekti.

Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Pegasus firması tarafından 10 Ağustos itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul-Sinop uçak seferlerinin başlayacağını müjdeledi.

Sinop’ta turizmcileri ve vatandaşları sevindiren haber Milletvekili Dr. Nazım Maviş’ten geldi. Maviş yaptığı açıklamada Pegasus firmasının 10 Ağustos tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul-Sinop seferlerini başlatacağını duyurdu.

HAFTALIK 3 SEFER
Yeni uçak seferi ile birlikte kente gelecek turist sayısının da artacağını belirten Maviş açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Sinop’umuzda, Anadolu yakasından uçak seferlerimiz yetersiz kalıyordu. Pegasus firması tarafından 10 Ağustos itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli yeni uçak seferleri başlamış olacak. Pegasus firması Pazartesi-Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftada üç gün Sinop-İstanbul-Sinop arası hizmet verecek. Yeni uçak seferleri Sinop’umuza hayırlı olsun.”

Maviş, Ayrıca Samsun Havaalanının tadilata gireceğini de hatırlatarak, 1 Ağustos-28 Ekim tarihleri arasında Türk Hava Yolları (THY) tarafından Sinop Havalimanındaki sefer sayısının 2’ye çıkartılacağını ifade etti.

Pegasus 10 Ağustos'ta uçuşlara başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Nop ~ 11 ay önce
Kış tarifesi açıldı. Haftanın her günü 41,99 tl den başlamış Pegasus. Hayırlı olsun Sinop lulara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasemin ~ 12 ay önce
Bu kentin avrupa yakasıda mevcut. Neden Atatürk havalimanında bulunmuyor ucuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1aşigo ~ 1 yıl önce
tariferi seferlerin olmadığı uşak havalimanında daha dün bir polis memurumuz havalimanına nöbet devralmaya giderken şehit oldu. seferler uygun saatlerde uçaklar full çekerken niçin tarifeli seferler kapatıldı. uşak sanayisi, 40 bin öğrencisi bulunan üniversitesi ve kendine bağlı bulunmayan yakın ilçelerin hinterlandıyla tarifeli seferleri çok rahat kaldıracak ve geçmişte de kaldırmış bir şehir. zarar eden zafer havalimanı daha da zarar etmesin diye uşak gibi potansiyelli havalimanına sefer düzenlenmiyor kanımca.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
64 ~ 1 yıl önce
Uşak seferlerini de bekliyoruz. Müthiş olur. Pgs hiç gelmedi. Gelenler hep full çekti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
USQ ~ 1 yıl önce
Full çekti de niye kaldırdı o zaman borajet.
Yetmez mi ~ 1 yıl önce
Basecheck icin geliyorlar bazen.
1aşigo ~ 12 ay önce
full çekti de neden seferler kaldırıldı diyen arkadaş; sen gecenin 2 buçuğuna seferleri alırsan kim uçar o saatte???

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000