14 Nisan 2017, Cuma 14:41:09

Paris'ten kalkan Pegasus uçağı Paris'e geri dönüyor

Pegasus Havayolları'nın Paris-İstanbul seferini yapan uçağı kalkış yaptıktan kısa bir süre sonra Orly Havalimanı'na geri döndü.
  • Siz Pegasus un Paris uçağı hakkında konuscaginiza dünkü SAW İSG eko park çıkışında yaşanan trafik kazasını konuşun daha az servis aracı ile daha çok personel toplamaya çalıştıran şoför lerine 10dk lik mesafeyi zorla 2dakikada götürten oluşabilecek taksi kullanımlarını şoföre odeten bir firmayla anlaşmalı olan Pegasus havayolları bin içinde 4 kabin memurunun bulunduğu servis aracı aşırı sürat ve dikkatsizlik nedeniyle kazaya karışmıştır araçtaki 4 memur hastanede yatmaktadır. Bu kan emici Pegasus ve onun şoförlerine şehir içinde ulaşılması kurallar dahilinde mümkün olmayan sürelerde personel taşıyan EFA tur ve buna göz yuman ve böyle olmasını isteyen Pegasus kan emici havayolları nin haberini yapın lütfen.....!!!
  • Cok geçmiş olsun, rabbim.bidaha gostermesin insallah. Sevmediklerimize bilee :/
  • pilotlar herşeyi yaptilar ve sonucunda uçak geri döndu sağ salim indi teknik sorun giderilir sadece zaman alacaktir..havadasin ariza oldu çek sağa duralim diyemessin..dolayisiyla da pilotlar gerekeni yapmiştir..
  • Alet tek motor gayet guzel ucuyor busta motor arizasi cok normal ve kolay handle edilebilen bir ariza filodaki diger tipte olsaydi biraz terlerlerdi.

Pegasus Havayolları'nın Paris-İstanbul seferini yapan uçağı kalkış yaptıktan kısa bir süre sonra teknik bir arızadan dolayı Orly Havalimanı'na geri döndü.

PC1134 sefer sayısı ile Fransa'nın başkenti Paris'ten havalanan uçağı İstanbul'a gelmek üzere hareket etti. Uçak kalkışın ardından rotasını yeniden Paris'e çevirdi.

Edinilen bilgilere göre yaşanan teknik arıza nedeniyle Pegasus uçağının geri dönüş yaptığı öğrenildi.

Orly-İstanbul seferini gerçekleştiren TC-NBD kuyruk tescilli Airbus A320neo tipi uçak, geçtiğimiz Ağustos ayında Pegasus filosuna dahil olmuştu.

Öte yandan Pegasus Havayolları konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

14 Nisan 2017 günü PC1134 sefer sayılı Paris (Orly) – İstanbul Sabiha Gökçen seferini yapan Airbus A320 uçağımız, yaşanılan teknik bir arıza nedeniyle Paris’e geri dönmüştür. Gerekli prosedürleri tamamlayarak İnişini sorunsuz gerçekleştiren uçağımız teknik kontrole alınmıştır. Misafirlerimiz en kısa sürede seyahatlerine devam edecektir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız

Pegasus Hava Yolları

Paris'ten kalkan Pegasus uçağı Paris'e geri dönüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Mesnetsiz ~ 1 yıl önce
Siz Pegasus un Paris uçağı hakkında konuscaginiza dünkü SAW İSG eko park çıkışında yaşanan trafik kazasını konuşun daha az servis aracı ile daha çok personel toplamaya çalıştıran şoför lerine 10dk lik mesafeyi zorla 2dakikada götürten oluşabilecek taksi kullanımlarını şoföre odeten bir firmayla anlaşmalı olan Pegasus havayolları bin içinde 4 kabin memurunun bulunduğu servis aracı aşırı sürat ve dikkatsizlik nedeniyle kazaya karışmıştır araçtaki 4 memur hastanede yatmaktadır. Bu kan emici Pegasus ve onun şoförlerine şehir içinde ulaşılması kurallar dahilinde mümkün olmayan sürelerde personel taşıyan EFA tur ve buna göz yuman ve böyle olmasını isteyen Pegasus kan emici havayolları nin haberini yapın lütfen.....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYSNAC ~ 1 yıl önce
Cok geçmiş olsun, rabbim.bidaha gostermesin insallah. Sevmediklerimize bilee :/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 1 yıl önce
pilotlar herşeyi yaptilar ve sonucunda uçak geri döndu sağ salim indi teknik sorun giderilir sadece zaman alacaktir..havadasin ariza oldu çek sağa duralim diyemessin..dolayisiyla da pilotlar gerekeni yapmiştir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorun yok ~ 1 yıl önce
Alet tek motor gayet guzel ucuyor busta motor arizasi cok normal ve kolay handle edilebilen bir ariza filodaki diger tipte olsaydi biraz terlerlerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000