04 Kasım 2013, Pazartesi 11:57:13

ONUR AIR'DE ARTIK O UYGULAMA YOK

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketlerinden Onur Air’in yeni genel müdürü Sami Alan, ilk neşteri ücretli koltuk uygulamasına vurdu.
  • Sami Bey öncelikle hayırlı olsun yeni göreviniz.Aşırı yoğun ve stress altında çoğu zaman bir kişiyle tüm vardiyayı geçiren ekip tahsis maaşları içinde bir iyileştirme düşünülebilse keşke.
  • Hava alanı transferleri ücretli. Kim demiş ücretsiz diye?
  • benim tanıdığım Sami alan bırakın tip eğitimi ücretlerini kaldırmayı kesin zam yapar o yüzden boş boş hayaller kurmayın sayın arkadaşlar...
  • Sami bey yer işletmede çalışmadığı halde bu kadrodan 700€ maaş alan personele ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Dubai asıllı İngiliz vatandaşı Mehdi Shams’in satın almasından sonra ilk olarak ücretli ikram uygulamasından vazgeçen Onur Havayolları, bir uygulamayı daha noktaladı.

Türkiye’de ilk kez Pegasus Havayolları tarafından uygulanan ücretli online check-in, 1 Kasım itibariyle ücretsiz hale getirildi.

Ücretsiz ikram ve havalimanı transferlerinden sonra bütün uçuşlarda onlice check-in hizmetlerini ücretsiz hale getiren Onur Havayolları, “Online check-in yapmaktan check-inmeyin” sloganı ile uygulamayı başlattı.

Yeni Genel Müdür Sami Alan sonrası ilk değişiklik olarak yorumlanan uygulama sonrası yolcular uçak içinde acil çıkış kapıları ve ön sıra hariç istediği koltuğu ücretsiz seçebiliyor. Acil çıkış kapıları ve birinci sıra da ücretsiz hale gelirken bu koltuklar için sadece havalimanında işlem yapılabiliyor.

Şirket daha önceki uygulamada, ön sıra ve acil çıkış kapıları için 20 TL, diğer koltuk seçimleri için ise 5 TL ücret alıyordu. Ücretli koltuk uygulaması Pegasus Havayolları’nda halen devam ediyor.

ONUR AIR'DE ARTIK O UYGULAMA YOK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ekip planlama-tahsis ~ 5 yıl önce
Sami Bey öncelikle hayırlı olsun yeni göreviniz.Aşırı yoğun ve stress altında çoğu zaman bir kişiyle tüm vardiyayı geçiren ekip tahsis maaşları içinde bir iyileştirme düşünülebilse keşke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Hava alanı transferleri ücretli. Kim demiş ücretsiz diye?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tanıdık... ~ 5 yıl önce
benim tanıdığım Sami alan bırakın tip eğitimi ücretlerini kaldırmayı kesin zam yapar o yüzden boş boş hayaller kurmayın sayın arkadaşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAMİ BEY ~ 5 yıl önce
Sami bey yer işletmede çalışmadığı halde bu kadrodan 700€ maaş alan personele ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000