20 Nisan 2013, Cumartesi 09:35:56

ONUR AIR’DE ARTIK İKRAM BEDAVA

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketlerinden Onur Air, 23 Nisan’dan itibaren paralı ikramdan vazgeçiyor.
  • Ben bu onur uçuş şirketiyle yurtdışı şeyim olacak ucak içi ikramlar onur ücretsiz olacakmış netlik varmı varsa cevap bekliyorum saygilarimla
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Onur air çok güzel
  • neyin kavgasi la bu. okudugum yorumlardan anladigim tek gercek şu : Birileri ucuz işçilikle büyük kaflar peşinde. ama şu bi gercek ki : UCUZ ETIN YAHNİSİ OLMAZ. bundan sonra ONURAIR diye bi firma yoktur artik benim cevremdekiler icin..

Onur Havayolları, bir kaç yıl önce başlattığı ücretli ikram konseptinden vazgeçti. 23 Nisan’dan itibaren Onur Havayolları yolcuları, uçak içinde sunulan ikramlar için ücret ödemeyecek.

Onur Air’den yapılan açıklamada, “23 Nisan Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere tüm tarifeli iç ve dış hat uçuşlarımızda yolcularımıza ikramlarımızı ücretsiz olarak sunacağız” denildi.

Bilindiği gibi Türkiye’de uçak içi ücretli ikram servisini ilk kez Pegasus Havayolları uygulamıştı. Onur Havayolları da geçtiğimiz yıllarda ücretli ikram uygulamasına geçmiş, iç ve dış hatlardaki bütün uçuşlarında yolcularına ücret karşılığı ikram hizmeti sunmaya başlamıştı.

©AirportHaber.com ÖZEL

ONUR AIR’DE ARTIK İKRAM BEDAVA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

rufat dere ~ 2 yıl önce
Ben bu onur uçuş şirketiyle yurtdışı şeyim olacak ucak içi ikramlar onur ücretsiz olacakmış netlik varmı varsa cevap bekliyorum saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
masgok ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gökhan ~ 4 yıl önce
Onur air çok güzel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADANA DEMIRSPOR ! ~ 5 yıl önce
neyin kavgasi la bu. okudugum yorumlardan anladigim tek gercek şu : Birileri ucuz işçilikle büyük kaflar peşinde. ama şu bi gercek ki : UCUZ ETIN YAHNİSİ OLMAZ. bundan sonra ONURAIR diye bi firma yoktur artik benim cevremdekiler icin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000