22 Mayıs 2012, Salı 12:47:04

NELER OLUYOR?

Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesi www.flypgs.com bu aralar hummalı bir çalışmaya sahne oluyor...
  • ÇOK KEYİLİ OLMUŞ.. EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDERİM

 

Yapılan açıklamada:

Pegasus misafirlerine 7/24, kolay ve güvenli alışveriş imkanı sağlayan www.flypgs.com’un fırsatlarla dolu dünyası; ilgi çekici, eğlenceli bir interaktif mikro site olan  http://neleroluyor.flypgs.com ile internet kullanıcıları ile buluşuyor.

www.flypgs.com’dan alışveriş tecrübesini, basit ve zevkli bir şekilde anlatan kampanya kapsamında, http://neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde ziyaretçileri birbirinden farklı ve eğlenceli karakterler bekliyor. 

Mikro sitedeki keyifli deneyimin sonunda çekilişe katılma şansı kazanan ziyaretçiler,   neleroluyor.flypgs.com’un önde gelen karakterlerinden biri olan “Fırsat Fehmi”nin üzerine tıklayarak çekiliş hakkı topluyor. Yapılacak çekilişin sonunda 500 adet yurt içi/yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti, 50 adet iPhone 4S ve 5 adet iPad 2 site ziyaretçileri bekliyor. Mikro siteyi ziyaret eden ve en sondaki basit formu dolduran herkes aynı zamanda flypgs.com’dan alacağı uçak biletleri için %10 indirim de kazanıyor.

neleroluyor.flypgs.com’da ziyaretçileri kimler bekliyor?

neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde uçak biletine, en avantajlı fiyatlarla, kolay ve hızlı ulaşımı sağlamak ve kendilerine süreç boyunca eşlik etmek için ziyaretçilerin karşısına eğlenceli birçok karakter çıkıyor.

neleroluyor.flypgs.com’u ziyaret edenleri öncelikle Merve karakteri karşılıyor. Merve, Pegasus misafirlerine 7/24 daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışıyor.

www.flypgs.com ‘daki 9 dil seçimini temsilen, her biri ayrı ülkeyi canlandıran dillere destan 9 ayrı güzel, site ziyaretçilerine eşlik etmek için devreye giriyor.

“Nereden Nereye” seçiminde sitenin ilginç karakteri Gezgin çıkıyor ziyaretçilerin karşısına ve destinasyon seçimini daha da eğlenceli hale getiriyor.

Birbirinden değerli ama bir o kadar huysuz iki tarihçinin, ziyaretçilere tarih seçiminde eşlik ettiği sitenin güvenliğinden sorumlu karakterler ise güvenlik görevlileri Sabri, Süleyman, Latif, nam-ı diğer “SSL”!

neleroluyor.flypgs.com dünyasının en gözde karakteri ise hiç kuşkusuz Fırsat Fehmi!!! Ziyaretçilerin sitede her an karşılarına çıkabilecek olan sürpriz kişilik Fırsat Fehmi, adından da anlaşılacağı üzere Fırsatların Efendisi. Fırsat Fehmi, üzerine tıklandıkça, ziyaretçilere bedava uçak biletleri, i-Pad’ler ve i-Phone’lar kazandırmak için çekiliş hakkı dağıtıyor.

www.flypgs.com’un fırsatlarla dolu, sürprizli dünyasında neler olduğunu öğrenmek isteyenleri detaylar; htttp://neleroluyor.flypgs.com mikro sitesinde bekliyor...

NELER OLUYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar

SÜPER ~ 6 yıl önce
ÇOK KEYİLİ OLMUŞ.. EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDERİM

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000