21 Kasım 2008, Cuma 09:20:40

MİRAY TUR’UN DEVAMI MI?

Miray Tur’un eski ortaklarından İsmail Hallaçoğlu, Almanya’da SBB Tours adında bir şirket kurdu. Hallaçoğlu’nun Miray’ın boşluğunu doldurmak için bu şirketi kurduğu iddia ediliyor.
  • SERKAN BEYIN ISDEN AYRILDIGINI YENI DAHA DUYUYORUM BURDAN SERKAN BEY BU MESAJI OKURSA GÜNÜN BIRINDEN. MUTLAKA ISTANBUL MERKEZLI BIR TOURS´U ARA SERKAN KIMINLE BAGLANACAGINI BILIYORSUN ORDAN AYRILDIGINA SEVINDIM BENI ARAMAYI UNUTMA.. F... BEKLYIORUM
  • Miray dan para alan oldu mu acaba onu merak ediyorum miray batirdi agantalari ve halen zor toparlaniyorlar nasil uyuyorlar geceleri onu merak ediyorum vicdan varmi sizde !!!!!!!
  • ismail abi bu isin üstesinden gelirmi bilmem. insallah gelir.mirayda acenteye en yakin oydu.iyi niyetine inanmak isterim ama iyi niyetli olsa miray da ortakligi sene basinda bittigi veya bitirildigi halde bu gercegi ali ve hakan beylerle ortaklasa sene sonuna kadar gizlemesini ve bu zaman zarfinda acenteleri ve calisanlarini kendi bürosu ile ugrasiyor onun icin merkeze pek ugrayamiyor diye kandirmasi iyi niyetine gölge düsürdügü kesin.madem bazi seylerin yanlis gittigini gördü ve ayrildi bunu acik yüreklilikle niye acente lerle paylasmadi?ve simdi ayni acenteler niye ismail abiye güvensin?
  • SBB DE KI SERKANA BURDAN SÖYLÜYORUM AYAGINI DENK AL KOCUM. BOYUNU ASAN ISLERE GIRME 18 YASINLA. SEN DAHA KUNDAKDAYKEN BIZ SENIN PATRONUNUN NE MAL OLDUGUNU BILIYORDUK. SEN BURDA GELMISIN BASKA BASKA NICKLER ILE CIRFEKLIK YAPIYORSUN. AYIP GENCSIN DAHA KAFAN ALMAZ BU ISLERE

Geçtiğimiz yaz sezonu sonunda iflasını açıklayan Miray Tur’un eski ortaklarından İsmail Hallaçoğlu, Almanya Düsseldorf’ta SBB Tours ( Seyahat Bürolar Birliği) adında bir şirket kurdu.

AirportHaber’e gelen bilgilere göre Hallaçoğlu’nun, Miray Tur’un boşluğunu doldurmak amacıyla bu şirketi kurduğu belirtiliyor.

Pegasus Havayolları’ndan uçak kiraladıkları belirtilen SBB Tours’un, Düsseldorf, Köln ve Türkiye çıkışlı kontenjanlarını acentelere faks yolu ile bildirdikleri de gelen haberler arasında.

Beklenmedik bir anda uçuşlarını iptal ettiklerini açıklayan ve yüzlerce yolcusunu mağdur ettikten birkaç gün sonra iflasını açıklayan Miray Tur’un kötü imajının olaylarla alakası olmadığı halde Hallaçoğlu’nu da etkilediği AirportHaber’e ulaşan bilgilerde açıkça görülüyor.

Umarız İsmail Hallaçoğlu, Miray’ın edindiği bu kötü imajı silebilir.

©AirportHaber

MİRAY TUR’UN DEVAMI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

Misafir ~ 9 yıl önce
SERKAN BEYIN ISDEN AYRILDIGINI YENI DAHA DUYUYORUM BURDAN SERKAN BEY BU MESAJI OKURSA GÜNÜN BIRINDEN. MUTLAKA ISTANBUL MERKEZLI BIR TOURS´U ARA SERKAN KIMINLE BAGLANACAGINI BILIYORSUN ORDAN AYRILDIGINA SEVINDIM BENI ARAMAYI UNUTMA.. F... BEKLYIORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Miray dan para alan oldu mu acaba onu merak ediyorum miray batirdi agantalari ve halen zor toparlaniyorlar nasil uyuyorlar geceleri onu merak ediyorum vicdan varmi sizde !!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir bilen ~ 9 yıl önce
ismail abi bu isin üstesinden gelirmi bilmem. insallah gelir.mirayda acenteye en yakin oydu.iyi niyetine inanmak isterim ama iyi niyetli olsa miray da ortakligi sene basinda bittigi veya bitirildigi halde bu gercegi ali ve hakan beylerle ortaklasa sene sonuna kadar gizlemesini ve bu zaman zarfinda acenteleri ve calisanlarini kendi bürosu ile ugrasiyor onun icin merkeze pek ugrayamiyor diye kandirmasi iyi niyetine gölge düsürdügü kesin.madem bazi seylerin yanlis gittigini gördü ve ayrildi bunu acik yüreklilikle niye acente lerle paylasmadi?ve simdi ayni acenteler niye ismail abiye güvensin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dedektif ~ 9 yıl önce
SBB DE KI SERKANA BURDAN SÖYLÜYORUM AYAGINI DENK AL KOCUM. BOYUNU ASAN ISLERE GIRME 18 YASINLA. SEN DAHA KUNDAKDAYKEN BIZ SENIN PATRONUNUN NE MAL OLDUGUNU BILIYORDUK. SEN BURDA GELMISIN BASKA BASKA NICKLER ILE CIRFEKLIK YAPIYORSUN. AYIP GENCSIN DAHA KAFAN ALMAZ BU ISLERE

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000