27 Nisan 2011, Çarşamba 11:49:34

MİLYON EURO'LUK KÂRI PERSONELE DAĞITTILAR

Pegasus Havayolları, 2005 yılından itibaren başladığı çalışanlara kar payı dağıtımını sürdürdü. Şirket geçen yıl çalışanlarına ne kadar pay verdi?
  • callpex bünyesinde çalışan arkadaş senin maaşının yada priminin pgs ile ne alakası var sen bir taşeron firmasısın gidip kemal cılız'dan iste : )
  • Çalışanlara pirim vermek doğru ama bunu reklam amaçlı kullanmak yanlış......10% kar payı dağıtmak doğru ama söylenen rakkam yanlış......
  • Bize verilen maaşlarda 650 tl hani bizim hakkımız nerde asıl işi biz yapıyoruz.
  • Corendon süper bir şirket!! Diğer şirketlerde olan sorunlar yokmuş herkes işinde ciddiyetle imiş. Ama başvuru yaptım beni almadılar. Üniversite mezunu olmak zaten şart ama ingilizce şakır şakır olmalıymış. Almanca da olsa çat pat süpermiş. Personeli çok iyi ve zor seçiyorlar.

Pegasus Havayolları, havacılık sektöründe hiçbir şirketin uygulamadığı kar payı dağıtımına devam ediyor. Yaklaşık  bin 700 personeli bulunan Pegasus Havayolları, 2010 yılında elde ettiği karın yüzde 10’unu personeline kar payı olarak dağıttı.

2010 yılında 32 milyon euro kar eden şirketin çalışanlarına 3.2 milyon euro dağıttığı öğrenildi.

Kar payının şirkette en az bir yılını dolduran personele dağıtıldığı bildirildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

MİLYON EURO'LUK KÂRI PERSONELE DAĞITTILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Misafir ~ 7 yıl önce
callpex bünyesinde çalışan arkadaş senin maaşının yada priminin pgs ile ne alakası var sen bir taşeron firmasısın gidip kemal cılız'dan iste : )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çalışanlara pirim vermek doğru ama bunu reklam amaçlı kullanmak yanlış......10% kar payı dağıtmak doğru ama söylenen rakkam yanlış......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bize verilen maaşlarda 650 tl hani bizim hakkımız nerde asıl işi biz yapıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Corendon süper bir şirket!! Diğer şirketlerde olan sorunlar yokmuş herkes işinde ciddiyetle imiş. Ama başvuru yaptım beni almadılar. Üniversite mezunu olmak zaten şart ama ingilizce şakır şakır olmalıymış. Almanca da olsa çat pat süpermiş. Personeli çok iyi ve zor seçiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000