01 Aralık 2008, Pazartesi 07:58:00

Lüks tüketime helikopterli seyahat!

27-28 Aralık’ta Hilton Convention Center'da kapılarını açacak olan A Plus Lüks Markalar Fuarı için konuklara helikopterle İstanbul turu yaptırılacak...

Fuarı düzenleyen JNR Fuarcılık’ın Genel Müdür Yardımcısı Didem Coşkun, "Fuarda yer alacak, mücevherat ve saat firmaları büyük indirimler yapacaklar. İndirimlerin ortalama yüzde 30-35 olmasını bekliyoruz. Miami, New York, Los Angeles ve Virgin Adaları gibi merkezlerde satışlar gerçekleştiren Türk firması Cem-Pay neredeyse milyon dolarlara ulaşan indirimlerle fuarda bulunacak" dedi.

Fuara getirilecek A Plus alıcıların helikopterlerle İstanbul üzerinde bir gezinti sonrasında Hilton Otel’ine indirileceğini belirten Didem Coşkun, "Helikopter organizasyonu, Pegasus Havayolları’nın da içinde bulunduğu Esas Holding’e bağlı havacılık kuruluşları arasında yer alan Medair tarafından gerçekleştirilecek" dedi. Coşkun, fuara katılan ve Türkiye’nin önde gelen araç dizaynırlarından biri olan, VIP Dizayn’ın sahibi Erbakan Malkoç’un, 800 bin Euro’luk araçlar ile görücüye çıkacağını belirterek, "Fuara, Emporio Armani, Burberry, GC, Hamilton, Balmain, Hugo Boss, Roberto Cavalli, Glam Rock gibi ünlü saat markaları ile Avusturya’dan Frey Wille gibi mücevherat firmaları da katılıyor" dedi.

Lüks tüketime helikopterli seyahat!

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000