17 Ekim 2011, Pazartesi 12:26:10

KIBRIS'A SEFER SAYISI ARTTI, FİYATLAR DÜŞTÜ

Türkiye’de 7 noktadan Kıbrıs’a haftada 83 sefer düzenleyen Pegasus, 18-20 Ekim tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesiden bilet alacak misafirlerini, 31 Aralık 2011 tarihine kadar seçili seferlerde 59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuracak!
  • Pegasus onur ve atlası resmen piyasadan sildi.
  • PEGASUS KKTC PARKURUNDA İHYA OLDU HELE BİR ERCAN/LONDON O/W BİLETİ 1100TL EL İNSAF.BİR ERCAN/ADANA BAYRAM ÖNCESİ 320TL .KÖŞE OLDULAR KÖŞE
  • evet bu sefer sayılarında hata var? ayrıca bayramdan once gidis ve bayram sonrası donus ogrenciye ortalama 500lira pek adil bir low cost olayı degil!
  • sabiha gökçen kıbrıs seferleri günlük 4 sefer.uçaklar boş gitmiyo yine günde 5 sefere çıkarmalı artık.
Yeni sonbahar – kış tarifesiyle yurt içinde ve yurt dışında düzenlediği seferlerini sıklığını arttıran Pegasus Hava Yolları, Kıbrıs’a yurt içinde 7 noktadan haftada gerçekleştirdiği 83 seferle Kıbrıs’a en çok uçan havayolu olarak misafirlerine seyahat imkanı sunmaya devam ediyor.

Pegasus’un İstanbul-Kıbrıs seferleri haftada 28’e, İzmir-Kıbrıs seferleri haftada 35’e, Ankara-Kıbrıs ve Adana-Kıbrıs seferleri haftada 14’e çıkarken, Gaziantep-Kıbrıs seferleri haftada 6’ya, Hatay-Kıbrıs seferleri de haftada 4’e yükseldi.

Haftalık sefer sayılarını arttıran Pegasus Hava Yolları, bu kapsamda yeni bir Kıbrıs kampanyası düzenliyor. 18-20 Ekim tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden bilet alan Pegasus misafirleri, 31 Aralık 2011 tarihine kadar, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Hatay’dan Kıbrıs’a düzenlenen seçili seferlerde 59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanya biletlerine ve seferlerle ilgili detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
KIBRIS'A SEFER SAYISI ARTTI, FİYATLAR DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus onur ve atlası resmen piyasadan sildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
PEGASUS KKTC PARKURUNDA İHYA OLDU HELE BİR ERCAN/LONDON O/W BİLETİ 1100TL EL İNSAF.BİR ERCAN/ADANA BAYRAM ÖNCESİ 320TL .KÖŞE OLDULAR KÖŞE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
evet bu sefer sayılarında hata var? ayrıca bayramdan once gidis ve bayram sonrası donus ogrenciye ortalama 500lira pek adil bir low cost olayı degil!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sabiha gökçen kıbrıs seferleri günlük 4 sefer.uçaklar boş gitmiyo yine günde 5 sefere çıkarmalı artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000