01 Aralık 2017, Cuma 16:00:41

İzmir'de ortalık karıştı!

Pegasus Havayolları'na ait İzmir-İstanbul uçağı rötar yapınca Adnan Menderes Havalimanı’nda yolcular ve havayolu şirketi çalışanları arasında arbede çıktı.
  • Arkadaşlar pegasus firmasının rotarsız uçuşumu var zaten
  • Tam hak ettigi gibi yonetilen comarland! 8 yil havacilik sonrasi kendi insanimdan nefret edip yabanci uyruklu bir kadinla evlenmemi saglayan Turkiye!
  • Peki bu kavgalar sadece pegasus tami oluyor saniyorsunuz thy dede oluyor onlari neden hic haber yapmıyorsunuz cunku taraflisiniz cunku gucunuz yetmez
  • O personeli isinden ettiniz sizde batarsiniz insallah bunu yapanlarda ettiklerinin karsiligini bulur insallah

Pegasus Havayolları'na ait İzmir-İstanbul uçağı rötar yapınca Adnan Menderes Havalimanı’nda yolcular ve havayolu şirketi çalışanları arasında arbede çıktı.

Rötar nedeniyle İstanbul’da servis isteyen yolculara bir çalışanın tartışması üzerine üzerine büyüyen olaylara polis müdahele etmek zorunda kaldı. Havayolu şirketi çalışanı olan ve yolculara tartışan kadın görevli ise özür dilemesi için polis tarafından uzun süre ikna edilmeye çalışıldı.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan kalkarak İstanbul Atatürk Havalimanı’na gitmek üzere havalanacak olan Pegasus Havayolları’na ait uçak rötar yapınca Adnan Menderes Havalimanı’nda yolcular ve şirket çalışanları arasında arbede yaşandı. Dün akşam saatlerinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda meydana gelen olayda rötarın sebebini öğrenmek isteyen ve rötar nedeniyle geç saatlerde İstanbul’da olacakları için servis talep eden yolcularla buna itiraz eden şirket çalışanları arasında arbede yaşandı.

Kısa sürede büyüyen olaya polis müdahale etti. Yolcular şirket çalışanı hakkında şikayetçi olurken kadın çalışan bir süre polis tarafından yolculardan özür dilemesi için ikna edilmeye çalışıldı. İstanbul uçağı yaklaşık 3 saatlik rötarın ardından gerçekleştirildi.İzmir'de ortalık karıştı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

Serka ~ 4 ay önce
Arkadaşlar pegasus firmasının rotarsız uçuşumu var zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kusbeyin ~ 5 ay önce
Tam hak ettigi gibi yonetilen comarland! 8 yil havacilik sonrasi kendi insanimdan nefret edip yabanci uyruklu bir kadinla evlenmemi saglayan Turkiye!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airport haber ~ 6 ay önce
Peki bu kavgalar sadece pegasus tami oluyor saniyorsunuz thy dede oluyor onlari neden hic haber yapmıyorsunuz cunku taraflisiniz cunku gucunuz yetmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tum sorumlular ~ 6 ay önce
O personeli isinden ettiniz sizde batarsiniz insallah bunu yapanlarda ettiklerinin karsiligini bulur insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000